Сесія – 23.03.2023

23 березня 2023 року відбулася 51 позачергова сесія Зазимської сільської ради, на якій було розглянуто 20 питань порядку денного, в тому числі земельні.

Одним з питань було затвердження Положення про платні послуги комунального підприємства «Добробут». Відповідно до цього, передбачається, що:

  • КП повинно підготувати та подати на розгляд виконавчого комітету Зазимської сільської ради перелік платних послуг підприємства та розрахунки їх вартості (тарифи);
  • Платні послуги надаватимуться комунальним підприємством «Добробут» з метою задоволення потреб фізичних та юридичних осіб, максимального використання потенціалу підприємства та отримання додаткового джерела фінансування для розвитку матеріально­технічної бази.

Також одним з важливих питань було затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости Зазимської сільської територіальної громади. Цим документом регламентується процедура обрання та погодження старости відповідно до статті 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

«Староста затверджується сільською, селищною, міською радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного сільського, селищного, міського голови, що вноситься за результатами громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю), проведеного у межах відповідного старостинського округу».

Згідно з Порядком передбачається наступний алгоритм дій:

  • Громадське обговорення передбачає організацію і проведення консультацій з мешканцями старостинського округу та громадських слухань. Консультації з громадськістю проводяться у формі вивчення громадської думки шляхом зібрання опитувальних листів.
  • У громадському обговоренні (громадських слухань) з правом голосу можуть брати участь дієздатні жителі територіальної громади, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстроване на території старостинського округу.
  • Усі особи, які беруть участь у опитуванні, надають згоду на обробку наданих ними персональних даних у межах та спосіб, необхідний для врахування результатів громадського опитування. Про надання цієї згоди та обсяги обробки персональних даних учасників громадського опитування має бути зроблений відповідний застережний запис на кожному аркуші списку опитування.
  • Якщо кандидатура старости отримала достатню підтримку за результатами опитування громадян, інші форми консультацій з громадськістю не проводяться.
  • Якщо за результатами опитування громадян кандидатура старости не отримала необхідну підтримку голосів, то додатково проводяться громадські слухання. Громадські слухання проводяться у окремо визначений день у публічному місці після завершення опитування громадян відповідного старостинського округу.
  • Під час проведення громадських слухань заслуховується кандидат на посаду старости. Присутні можуть виступати та ставити запитання кандидату.
  • Кандидат вважається погодженим громадськістю на посаду старости, якщо він отримав підтримку більше 20 % голосів в старостинському окрузі з населенням до 1500 осіб або більше 17% голосів в старостинському окрузі від 1500 осіб.
  • Кандидатура старости відповідного старостинського округу, не підтримана рішенням сесії Зазимської сільської ради, не може бути повторно внесена для затвердження в цьому старостинському окрузі протягом поточного скликання сільської ради.

В «різному» сільський голова повідомив, що рішенням сесії Київської обласної ради було виділено кошти, які будуть спрямовані на придбання ще одного сміттєвозу комунального підприємства «Добробут». Дякуємо голові Київської обласної ради Гунько Наталії Іванівні та всьому депутатському корпусу за підтримку нашої громади.

Також Віталій Крупенко анонсував, що 29 березня у Літківському ліцеї ім. М.П. Стельмаха відбудеться освітній захід районного масштабу, а з 1 квітня повинен початися ямковий ремонт доріг: від с.Рожни до Димерського повороту, від с.Пухівка до смт Калинівка.

Попередній запис
Мікрогранти для бізнесу
Наступний запис
Вітаємо призерів ІІ етапу учнівських олімпіад та конкурсів
Вам також може сподобатися
Меню