Сесія – 23.12.2022

23 грудня 2022 року відбулася 46 чергова сесія Зазимської сільської ради, на якій було розглянуто понад 52 питання, в тому числі 13 земельних.

Це остання запланована сесія в цьому році, більшість питань стосувалися затвердження штатних розписів структурних підрозділів Зазимської сільської ради та комунальних закладів, а також прийняття низки цільових програм, відповідно до яких в 2023 році відбуватиметься фінансування з бюджету за різними напрямами.

Окрім цього, першим питанням порядку денного був звіт сільського голови про роботу, виконану у 2022 році сільським головою, апаратом та виконавчими органами, комунальними закладами та депутатським корпусом Зазимської сільської ради Броварського району Київської області. Детально з текстом звіту можна ознайомитися за посиланням.

В другому питанні начальник управління фінансів Чиж Мар’яна Анатоліївна ознайомила всіх з бюджетом Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік. Короткий опис бюджету в 2023 році за посиланням.

Одним з питань, що розглядалися на сесії, було прийняття «Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік», яка за своєю суттю є комплексною системою завдань, спрямованих на розв’язання економічних, соціальних, культурних та духовних проблем громади, прогнозує динаміку основних показників економічного та соціального розвитку. Однак в умовах воєнного стану та обмежень по оплаті рахунків казначейством, в 2023 році більшість заходів цієї Програми є орієнтовними цілями, які будуть реалізовуватися за можливості. Зокрема, це стосується капітального будівництва доріг в селах громади та інших капітальних видатків.

Варто зауважити, що на початку сесії депутати Зазимської сільської ради привітали сільського голову з днем народження. Також на сесію завітав голова Броварської районної ради Гришко Сергій Миколайович, який також привітав Крупенка Віталія Вікторовича зі святом.

Окрім цього, перед початком засідання сільський голова відзначив Скрипнюка Тараса Васильовича за постійну допомогу Добровольчому формуванню Зазимської територіальної громади та внесок в підтримку життєдіяльності Придесення.

Попередній запис
Звіт сільського голови за 2022 рік
Наступний запис
Оновлений графік стабілізаційних відключень електроенергії
Вам також може сподобатися
Меню