Сесія – 24.11.2022

24 листопада 2022 року відбулася 44 позачергова сесія Зазимської сільської ради 8 скилання, до порядку денного якої було включено 22 питання, в тому числі, 4 земельних.
Більшість питань стосувалися місцевого бюджету – розподіл бюджетних коштів, поточне та перспективне надходження до нього.

Так, наприклад, було збільшено бюджетні призначення:

  • на оплату послуг з поточного ремонту тимчасового укриття в с.Зазим’я;
  • на оплату додаткових послуг з поточного ремонту тимчасового укриття в с.Літки;
  • на оплату послуг з ремонту та технічного обслуговування джерела резервного живлення та системи екстреного зв’язку на випадок надзвичайної ситуації та ін.

В основному додаткові кошти на виконання цих робіт було отримано шляхом зменшення бюджетних призначень на реконструкцію адміністративної будівлі Зазимської сільської ради з добудовою актового залу та кабінетів. На цей рік було заплановано добудову Зазимської сільської ради з метою покращення надання адміністративних послуг населенню, однак у зв’язку з воєнним станом вже неодноразово доводилося ці заплановані кошти спрямовувати на створення об’єктів та здійснення заходів цивільного захисту населення.

Окрім цього, було прийнято рішення про продаж права оренди земельних ділянок комунальної власності. Варто зазначити, що відкрита процедура з визначення переможця отримувача права оренди, що здійснюється за допомогою електронного аукціону, дає можливість кожному взяти участь в торгах і, таким чином, на конкурентній прозорій основі отримувати максимально можливі надходження до місцевого бюджету. Також, зважаючи на складну економічну ситуацію та з метою підтримки місцевого бізнесу, деяких орендарів комунальної власності було звільнено від сплати орендної плати на різний термін.

В продовження цього, сільський голова Віталій Крупенко зазначив, що зустріч з підприємцями, яка відбулася 17 листопада відразу ж почала приносити позитивні результати як для громади, так і для самих суб’єктів господарювання. Зокрема, вже кілька підприємств та приватних підприємців почали процес перереєстрації свого бізнесу до нашої громади, що дозволить з 1 січня збільшити дохідну частину місцевого бюджету за рахунок сплати ними податків в нашій громаді. Також за допомогою покращення комунікації між бізнесом, деякі підприємці пришвидшили вирішення окремих питань господарської діяльності, допомагаючи один одному.

В «Різному» Віталій Вікторович повідомив, що почав працювати номер телефону оперативного чергового громади – як централізований номер телефону щодо вирішення низки питань жителів громади. За час роботи оперативного чергового громади більшість питань стосувалися відключення електроенергії.
Освітній процес в громаді продовжується стаціонарно наскільки це можливо. Ми є одною з небагатьох громади, де майже всі освітні заклади мають резервні джерела електроенергії, близьке розташування укриттів та очну форму навчання. Так, є деякі невирішені питання, однак найближчим часом все буде працювати як слід.

Паралельно з цим завершуються погоджувальні моменти щодо початку опалювального сезону в адміністративній будівлі Рожнівського старостинського округу. Як тільки в будівлі увімкнуть опалення, в ній розпочнеться ремонт приміщення, де за місяць заплановано відкрити ще одну поліцейську станцію. Якраз до цього часу третій офіцер громади завершить навчальну підготовку. Таким чином, робота поліцейських офіцерів повинна стати більш оперативною та ефективною.

Попередній запис
Пункти обігріву в Придесенні
Наступний запис
Перше богослужіння в Рожнівській церкві після приєднання до ПЦУ
Вам також може сподобатися
Меню