Сесія-24/8: час продажу алкоголю, державна субвенція та подяка від області

16 грудня 2021 року відбулася передостання (24 позачергова) цьогорічна сесія Зазимської сільської ради 8 скликання. На засіданні було опрацьовано 73 питання порядку денного, а також обговорено низку різних питань.

Голова постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, планування території, архітектури та містобудування Силюков Д.С. відзвітувався про роботу комісії від початку 8 скликання Зазимської сільської ради. Зокрема, він зазначив, що за цей час було отримано 1441 клопотань відносно земельних питань, підготовано 1848 рішень сесій, а загалом земельна комісія збиралася 36 разів. Були також й виїзди комісії на місцевість.
Данило Сергійович подякував членам комісії та землевпорядникам Зазимської сільської ради за роботу.

На сесії було прийнято рішення щодо впорядкування часу продажу алкогольних напоїв на території Зазимської СТГ. Відповідно до рішення, продаж алкогольних напоїв заборонено з 23:00 вечора до 08:00 ранку в усіх об’єктах торгівлі, окрім закладів ресторанного господарства та стаціонарних об’єктів торгівлі (магазинів, супермаркетів, і т.п.) площею більше 200 кв.м.

Також було прийнято рішення щодо внесення змін до місцевого бюджету на 2021 рік. Зокрема, збільшено дохідну частину на 15 млн грн за рахунок отримання державної субвенції на будівництво парку в с.Зазим’я по вул.Київська.

Сільський голова разом з депутатами обговорили й плани на найближчий час:

  • незабаром має бути готовий експертний звіт щодо капітального ремонту дороги Т 10-08 від с.Пухівка до с.Літки;
  • 19 грудня для дітей Придесення в заміському комплексі “Авантюрист” відбудеться захід з нагоди святкування Святого Миколая;
  • 20-21 грудня в будинку культури с.Літки пройде концертна програма для учнів закладів освіти громади з нагоди святкування Святого Миколая;
  • до 19 грудня в усіх селах громади будуть змонтовані новорічні інсталяції;
  • 21 грудня в с.Погреби відбудеться засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради;
  • 24 грудня планується проведення останньої сесії 2021 року, на якій сільський голова відзвітується про виконану роботу за звітний період.

На 24 позачерговій сесії сільський голова вручив подяку Київської обласної ради депутату Зазимської сільської ради Гриньку Є.В. за бааторічну сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Попередній запис
Громадські слухання щодо зонінгу с.Погреби
Наступний запис
До кінця 2021 року потрібно сплатити податки
Вам також може сподобатися
Меню