Сесія – 25.04.2023

25 квітня 2023 року відбулася 53 позачергова сесія Зазимської сільської ради, на якій розглянули 13 питань.
На засіданні було присутнє інформаційне агентство СтопКорупція.
Першим питанням порядку денного було «Про прийняття заяви депутатського корпусу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області щодо підтримки та довіри до сільського голови Зазимської сільської ради Броварського району Київської області Крупенка Віталія Вікторовича». Текст звернення зачитав голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції Биков Олександр Андрійович. Текст звернення нижче.
Депутати одноголосно підтримали звернення. Голова подякував за довіру.

Звернення депутатського корпусу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області щодо підтримки та довіри до сільського голови Зазимської сільської ради Броварського району Київської області Крупенка Віталія Вікторовича

Ми, депутати Зазимської сільської ради Броварського району Київської області, звертаємось до Вас на підтримку сільського голови Зазимської сільської ради Броварського району Київської області Крупенка Віталія Вікторовича.
18 квітня 2023 року Крупенка Віталія Вікторовича було затримано в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42023102070000052 від 15.03.2023р.
20 квітня Подільським районним судом міста Києва Крупенку Віталію Вікторовичу було обрано запобіжний захід у вигляді застави.
Ухвали про відсторонення Крупенка Віталія Вікторовича від посади слідчим суддею не постановлено.
У світлі наведених вище фактів вважаємо за потрібне зазначити, що положення чинного законодавства України свідчать про однозначну прихильність презумпції невинуватості, основні принципи якої закріплені у статті 62 Конституції України, статті 2 Кримінального кодексу України та статті 17 Кримінального процесуального кодексу України. Окрім того, Конституцією України закріплені основні права, свободи та обов’язки людини і громадянина, серед яких право на повагу до власної гідності (стаття 28) та право на працю (стаття 43). 
Слід зазначити, що Крупенко Віталій Вікторович 25 жовтня 2020 року був обраний сільським головою Зазимської сільської ради Броварського району Київської області (Зазимської сільської територіальної громади), отримавши підтримку 91 відсотка виборців.
За час перебування на посаді сільського голови Зазимської сільської ради Крупенко Віталій Вікторович як ефективний управлінець зумів об’єднати зусилля депутатського корпусу, виконавчого комітету, апарату сільської ради і закласти міцний фундамент для створення самодостатньої об’єднаної територіальної громади, до складу якої увійшли села Погреби, Зазим’я, Пухівка, Рожни, Літки, Літочки, Соболівка. Під керівництвом Крупенка Віталія Вікторовича Зазимська сільська територіальна громада постійно перебуває на передових місцях в Київській області по виконанню місцевого бюджету та показникам соціально-економічного розвитку. За ініціативи Крупенка Віталія Вікторовича було реалізовано чимало важливих інфраструктурних проектів: освітлено усі населені пункти громади, забезпечено твердим покриттям переважну більшість вулиць, побудовано майданчики зі штучним покриттям, реконструйовано приміщення шкіл та дитячих садочків, зміцнено матеріально-технічну базу закладів освіти та культури, забезпечено зразковий стан об’єктів благоустрою тощо.
Реалізація подальших проектів, підтримання дієздатності наявної матеріально-технічної бази та усіх служб в умовах воєнного стану, а також оперативне реагування на ситуацію, яка склалася у громаді у зв’язку з підвищенням рівня води в річці Десна та підтопленням приватних домогосподарств, можливі лише за умови управління процесами ефективним та відповідальним керівником, яким є Крупенко Віталій Вікторович.
За роки трудової діяльності Крупенко Віталій Вікторович здобув незаперечний авторитет у трудовому колективі та серед жителів громади, за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування неодноразово нагороджений грамотами та відзнаками Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради, Броварської районної державної адміністрації, Броварської районної ради.
Враховуючи викладене вище, висловлюємо свою підтримку та довіру сільському голові Зазимської сільської ради Крупенку Віталію Вікторовичу і вважаємо за недоцільне його відсторонення від посади сільського голови Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на період досудового розслідування та суду.
У зв’язку з тим, що усі документи по справі були вилучені під час проведення невідкладних слідчих дій, ризику знищення чи підроблення документів, які мають суттєве значення для розслідування, немає. Також ми впевнені у тому, що перебування на посаді сільського голови Крупенка Віталія Вікторовича не спричинить жодного впливу на інших учасників кримінального провадження та не перешкоджатиме справедливому ходу розслідування.
Просимо враховувати цю заяву при подальшому розгляді кримінального провадження.
Прийнято на 53 позачерговій сесії Зазимської сільської ради Броварського району Київської області 25 квітня 2023 року.
Депутати Зазимської сільської ради Броварського району Київської області (за списоком).

Одне з питань порядку денного стосувалося звернення до Служби автомобільних доріг в Київській області щодо влаштування засобів заспокоєння руху на автомобільній дорозі Т-10-08. Напередодні біля супермаркету АТБ в с.Зазим’я сталася аварія, в якій різного ушкодження зазнало шонайменше п’ять автомобілів. На щастя, обійшлося без жертв, але є потерпілі. Через недостатню кількість паркомісць біля магазину ця ділянка траси має підвищений рівень аварійної небезпеки. Вже неодноразово були звернення Зазимської сільської ради до Службу автомобільних доріг щодо влаштування засобів заспокоєння руху, так як траса Т 10-08 має регіональне значення.
Під час обговорення питання депутати запропонували доповнити звернення, вказавши ще низку ділянок цієї траси в різних селах, де необхідно звернути увагу на врегулювання руху автотранспорту.

В «різному» сільський голова розповів про заходи, які відбудуться в громаді 26 квітня з нагоди відзначення річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Попередній запис
Волейбольний турнір “Вільні серцем”
Наступний запис
Пам’ятаємо про аварію на ЧАЕС
Вам також може сподобатися
Меню