Сесія – 27.12.2023

27 грудня 2023 року відбулася 70 позачергова сесія Зазимської сільської ради.

Важливість проведення засідання наприкінці року була пов’язана з необхідністю прийняття субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції відповідно до наказу начальника Київської обласної військової адміністрації №325 від 22.12.2023 р. та внесенням змін до рішення 46 сесії  Зазимської сільської  ради VІIІ скликання від 23 грудня 2022 року № 3217-46-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік» щодо придбання засобів навчання для обладнання класу (НУШ).

Окрім інших питань порядку денного сільський голова Віталій Крупенко повідомив, що цього дня буде відкрито відремонтовану Рожнівську медамбулаторію. Також компанією ТОВ «СОБІ» для покращення матеріально-технічного стану комунального господарства передано відвал для чищення доріг від снігу. При цьому Віталій Вікторович доповнив, що досі актуальним залишається питання посипки доріг під час ожеледі.

Також з проблемних питань сільський голова звернув увагу на поховання. Враховуючи, що закрили Північне кладовище, а також через високі ціни на ритуальні послуги у Києві, збільшується кількість прохань жителів інших населених пунктів щодо поховання на території Придесення. Є випадки самовільного поховання в нічний час, через що виникла необхідність у встановленні камер відеоспостереження на кладовищах. Окрім того, напередодні, 26 грудня 2023 року, було здійснено перше поховання на новому кладовищі в с.Зазим’я, де попрощалися з молодим хлопцем Скрипнюком Олегом Тарасовичем, який загинув в автокатастрофі.

Деякі питання були озвучені депутатами Зазимської сільської ради.

  • Юрченко Ольга Борисівна звернула увагу на необхідності будівництва освітлення в селі Літки на ділянці дороги, де нещодавно через наїзд автомобіля загинула людина.
  • Абдукарімов Микола Петрович зазначив, що також потрібно встановити додаткове вуличне освітлення в напрямі нового кладовища в с.Пухівка.
  • Мехед Тетяна Іванівна повідомила, що 6 січня заплановано благодійний захід різдвяних піснеспівів у с.Зазим’я.

Попередній запис
Оновлення Рожнівської медамбулаторії
Наступний запис
Виконком – 27.12.2023
Вам також може сподобатися
Меню