Сесія – 28.07.2023

28 липня 2023 року відбулася 59 позачергова сесія Зазимської сільської ради, на якій розглянули 27 питань порядку денного.

На початку засідання сільський голова відзначив подяками присутніх гостей – Скобай Олександра Володимировича та Кузьменко Оксану Петрівну – за високу соціальну відповідальність, активну громадянську позицію та значний особистий внесок у розвиток Зазимської сільської територіальної громади.

В одному з питань було ухвалено рішення про внесення змін до програми «Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки Зазимської територіальної громади на 2021-2025 роки», відповідно до якого ухвалено рішення про підтримку населення на іншій території Україні, що постраждали в результаті бойових дій та надзвичайних ситуацій. Варто зазначити, що на допомогу жителів Херсонщини, які постраждали від підриву Каховської ГЕС, відправилася група добровольців з нашої громади. Більше тижня в умовах постійних обстрілів чоловіки займалися ліквідацією наслідків катастрофи.

Також на сесії обговорювали процес підготовки до нового навчального року, зокрема придбання необхідного інвентаря в заклади освіти.

Попередній запис
Пам’ятка для осіб, постраждалих від торгівлі людьми
Наступний запис
Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді
Вам також може сподобатися
Меню