Сесія – 28.09.2022

28 вересня 2022 року відбулася 41 позачергова сесія Зазимської сільської ради 8 скликання.

Перед початком засідання сільському голові Крупенку Віталію Вікторовичу вручили Благословенну грамоту від Митрополита Київського і всієї України Епіфанія «За заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом».

Порядок денний складався з 10 питань.

Першим питанням було внесення змін до рішення 25 сесії  Зазимської сільської  ради VІIІ скликання від 24 грудня 2021 року № 2580-25-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2022 рік». Відповідно до нього, зокрема, було виділено 1,9 млн грн на благоустрій населених пунктів громади:

  • вирівнювання ґрунтового покриття частини проїзду по вулицях: Вишнева, Центральна, Пасіченка (с.Погреби); Вишнева, Каштанова (с.Пухівка); Горохівська (Пушкіна), Огородня, Нова (с.Рожни); Незалежності, Харченка (с.Літки);
  • встановлення дощоприймачів та улаштування системи водовідведення  по вулиці Т. Радченка (с.Зазим’я).

Також було виділено фінансування на доукомплектування системи ІР-сповіщення  населення при загрозі виникнення повітряної небезпеки та надзвичайних ситуацій на території Зазимської сільської територіальної громади (встановлення додаткової точки в Зазимському ліцеї «Академія успіху»).

Були прийняті рішення про виділення матеріальної допомоги жителям громади загальною сумою 55 тис.грн.

В різному сільський голова повідомив про хід робіт з облаштування укриттів в селах громади та про роботу освітніх закладів.

На даний час очна форма навчання є в 1-5, 9, 11 класах Погребського ліцею, 1-11 класах Зазимського ліцею «Академія успіху», а також 1-2 класах Літківського ліцею ім. М.П. Стельмаха. В Зазимському садочку «Академія дитинства» та Погребському садочку «Лісова пісня» – очна форма навчання. З 3 жовтня до змішаного (поєднання очного та віддаленого) навчання перейдуть повністю наступні школи – Погребський ліцей, Зазимський ліцей «Академія успіху», Рожнівська філія Пухівського ЗЗСО, а з 10 жовтня – Літківський ліцей ім. М.П. Стельмаха. Перехід до очної або змішаної форми навчання в дошкільних закладах Літок і Рожнів аналогічно школам. Щодо Пухівської школи та садочку, то на період будівництва укриття навчання відбувається віддалено.

Також Віталій Вікторович повідомив, що 14 жовтня заплановано провести невеликий захід для добровольців ДФТГ та військових ЗСУ з нагоди святкування Дня захисників і захисниць України. Також в цей день є намір передати новий автомобіль для Пухівської медамбулаторії.

Однією з основних задач до кінця року є будівництво та облаштування бюветів в селах Рожни та Літки. Принагідно нагадуємо, що на даний час працюють бювети в Погребах (біля стадіону), Зазим’ї (біля залізничного мосту), Пухівці (на розі вулиць Набережної та Центральної). В них встановлені системи очистки та здійснюється постійне обслуговування цих об’єктів.

З 1 жовтня у вечірній час (до початку комендантського часу) будуть вмикати вуличне освітлення. (На центральних вулицях планується вмикати вуличне освітлення ввечері і вимикати – вранці). Але з метою перевірки «реле часу» в тестовому режимі по деяких вулицях почнуть вмикати вуличне освітлення з 28 вересня.

Попередній запис
Сучасна громадська бібліотека в с.Зазим’я
Наступний запис
81-та річниця вбивств в Бабиному Яру
Вам також може сподобатися
Меню