Сесія – 28.11.2023

28 листопада 2023 року відбулася 67 позачергова сесія Зазимської сільської ради.

На початку засідання сільський голова Віталій Крупенко відзначив грамотами та подяками людей, які роблять значний внесок в забезпечення життєдіяльності громади Придесення.

За внесок у військову підготовку та сприяння діяльності Добровольчого формування Зазимської ТГ №1 вручив подяки Панфілову Юрію Володимировичу та Рибачку Валерію Андрійовичу.

Віталій Вікторович черговий раз нагадав, що ніколи не залишаються осторонь вирішення питань громади місцеві підприємці. Зокрема, було відзначено Семка Романа Михайловича, завдяки якому було забезпечено сім’ї загиблих воїнів дровами для опалення, а також надано деякі інші послуги для облаштування побуту родин військових, які боронять Україну.

З нагоди Дня працівників сільського господарства нагороджено подяками Київської обласної державної адміністрації та Броварської районної державної адміністрації заступника «Десна-Агро» Шарпила Артема Івановича та директора товариства Артеменка Олексія Анатолійовича.

Окрім того, напередодні ми святкували День соціального працівника. З цієї нагоди було відзначено подяками начальника, соціальних працівників та працівників відділу соціального захисту та охорони здоров’я, які відвідали сесію: Лазареву Нінель Павлівну, Корендюк Валентину Миколаївну, Мехед Наталку Василівну, Біленко Тетяну Миколаївну, Слюсар Марію Михайлівну, Щиголь Тетяну Миколаївну.

Відповідно до порядку денного, було розглянуто велику кількість важливих питань, детально з якими можна ознайомитися на сайті та у відео (YouTube канал «Громада Придесення»). Розглянемо деякі з них.

По першому питанню було внесено зміни до Програми соціально-економічного розвитку, доповнивши зміст розділу «Житлово – комунальне господарство, розвиток інфраструктури та соціальної сфери» наступними заходами: аварійний ремонт свердловини в с.Зазим’я, встановлення твердопаливних котлів в дошкільному закладі «Сонячний» с.Літки та Рожнівській філії, добудова протирадіаційного укриття з улаштуванням ЦНАП в с.Зазим’я, добудова протирадіаційного укриття з улаштування приміщення для розміщення вихованців дошкільного закладу «Академія дитинства» в с.Зазим’я, будівництво КНС в с.Зазим’я, виготовлення проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи на будівництво бювету в с.Літки (площа Перемоги), а також будівництво нових, реконструкція, поточний та капітальний ремонт світлофорів на території громади та ін. Ці проєкти знаходяться на різних етапах реалізації. Попри соціальну важливість кожного, очевидно, що через брак коштів деякі з них на даний час реалізувати неможливо.

Рішенням сесії було внесено зміни до програми «Підтримка розвитку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної», зокрема, щодо придбання меблів до відремонтованої медичної амбулаторії села Рожни.

Було внесено зміни до місцевого бюджету, які стосувалися спрямування коштів, отриманих  за рахунок перевиконання дохідної частини, на реконструкцію вуличного освітлення деяких вулиць в с.Зазим’я та с.Літки, придбання меблів у вище згадану медамбулаторію. Також здійснено перерозподіл коштів в межах кошторисних призначень по закладах освіти, по програмі «Турбота» та по підтримці спорту.

Рішенням сесії було прийнято безоплатно отримані лед-лампи від Броварської РДА та Департаменту ЖКГ КОДА, які планується розподілити між працівниками соціальної сфери.

Окрім того, вирішено передати транспортний засіб на потреби військових, а також виділили понад 80 тисяч гривень матеріальної допомоги жителям громади.

Наприкінці зачитування «основного» блоку питань начальник управління фінансів Зазимської сільської ради Мар’яна Чиж зазначила, що відповідно до змін законодавства, з місцевого бюджету було вилучено майже 10 млн гривень, отриманих в жовтні-листопаді зі сплати військового ПДФО.

Одним з основних питань «земельного» блоку було затвердження нового Генерального плану села Рожни. Перші кроки до розробки цього документи було зроблено ще до початку повномасштабного вторгнення. В процесі роботи здійснювалися консультації з населенням та представниками місцевого бізнесу. За словами голови постійної комісії з питань землеустрою Данила Силюкова, від зацікавлених осіб отримано 45 правок, переважна більшість яких врахована в кінцевому документі. Варто зауважити, що Генеральний план є досить важливим документом, який визначає перспективний розвиток населеного пункту. Таких оновлених документів цього року в Київській області прийнято лише три. На даний час здійснюється робота щодо внесення змін до Генерального плану села Зазим’я та планується розпочати процес оновлення генпланів сіл Літки та Пухівка.

На завершення Крупенко Віталій Вікторович повідомив, що брат і сестра Ловчинські Дмитро і Марія стали чемпіонати України серед дорослих в надважкій вазі. Також сільський голова відзначив наполегливу та якісну роботу місцевих комунальників і енергетиків, які оперативно ліквідували наслідки несприятливих погодних умов в громаді та зазначив, що робота з обрізанням аварійних дерев продовжується. Окрім того, напередодні засідання сесії Віталій Вікторович в Літківському будинку культури зустрівся з дітьми, які провели низку благодійних заходів, спрямованих на збір допомоги нашим воїнам.

 

Попередній запис
Ловчинські – найкращі в Україні
Наступний запис
Про правила заповнення обов’язкових реквізитів при сплаті податків та зборів до бюджету
Вам також може сподобатися
Меню