Сесія – 30.08.2022. Відзначаємо тих, хто робить громаду кращою

30 серпня 2022 року відбулася 39 позачергова сесія Зазимської сільської ради 8 скликання. Порядок денний складався з 46 питань, 29 з яких земельні. В основному питання стосувалися прийняття програм, змін до програм, а також прийняття інших життєво необхідних для нашої громади та населення рішень.

Окрім цього, перед початком сесії відбулася зустріч з підприємцями, активістами та командирами підрозділів, які входять до складу Добровольчого формування Зазимської сільської територіальної громади. З нагоди святкування Дня незалежності та Дня громади їх було відзначено подяками та цінними подарунками.

З гостей, яких відзначили на зустрічі, була майстриня із села Зазим’я Машевська Ольга, яка напередодні разом з місцевими дітьми розмалювали самчиківським розписом дві автобусних зупинки в селі Зазим’я. На своїй сторінці в фейсбуці пані Ольга так описує цю подію:

Дуже приємно, коли ти робиш щось за покликом душі, а це ще комусь потрібно! Мотивацію, натхнення, подарунки та приємні слова отримала, а це надає крила, які зміцнюють здоров‘я, силу, віру! Дякую! Будемо співпрацювати далі!
Україна – це люди!
Я скептично відношуся до всякого роду урочистостей, бо пафос іноді очі ріже, а за кулісами правда душу не гріє, але сьогодні я бачила справжніх героїв, з робочими руками, ясними очами, відкритими серцями та справжнім патріотичним вогнем у душі!
Це і є наша Україна!
Це були люди різних професій та роду діяльності. Їх вітали під нашим українським стягом, урочисто але без пафосу, орденів та телебачення! Вітали голосно, чітко, від щирого серця говорили не завчені слова, а ті, які йдуть від серця.
З перших днів ці люди робили на своєму фронті те, що вони вміють робити і навіть більше: місцеві підприємці допомагали, жінки, які 24/7 готували їжу, надавали цілодобово медичну допомогу в сільській амбулаторії, допомагали та допомагають всім, чим можуть. Це ціла армія, з якою можна йти у розвідку. На жаль, я не місцева і не знаю їх особисто, але для мене це було честю.
Це люди, які замість сотні причин невтомно роблять свою велику справу на 200%, як один великий організм, як потужна машина, якою керують молоді, завзяті, сміливі та принципово інші люди, які після себе залишають реально зроблені справи. Я пишаюся, що маю відзнаку від цієї прогресивної громади.
Гідність, реальні справи, рішення, людяність та істина любов до свого краю, до своєї Батьківщини.
Слава Вам, люди, які єднаються, бо знають, що в єдності наша сила!

Попередній запис
День пам’яті захисників України
Наступний запис
Рожни зробили свій вибір
Вам також може сподобатися
Меню