Сесія – 30.10.2023

30 жовтня 2023 року відбулася 65 позачергова сесія Зазимської сільської ради.

Одне з питань порядку денного стосувалося найменування провулків в селі Рожни. Таким чином, тепер на карті громади з’явилися провулок Квітневий 3 та провулок Квітневий 4.
Окрім того, сільський голова Віталій Крупенко зазначив, що до сільської ради було кілька звернень щодо найменування вулиць в селах громади в честь загиблих воїнів. Така ініціатива є правильною та необхідною, адже імена героїв повинні бути закарбовані в нашій пам’яті назавжди. Однак з метою справедливого та однакового підходу до вшанування кожного воїна, до цього питання варто повернутися після нашої Перемоги.

В «різному», зокрема, обговорювали боротьбу з наслідками сильного вітру, який був напередодні в суботу 28 жовтня. Завдяки злагодженій роботі комунального підприємства «Добробут», місцевих енергетиків («Альянсенерго», «БП Спецфонд Перспектива», Юрія Юхименка, Олега Бабакіна) та Добровольчого формування Зазимської ТГ №1 вдалося оперативно відновити електропостачання майже в усіх частинах громади. Однак через складність пошкоджень жителі деяких вулиць, на жаль, змушені були чекати на світло аж до понеділка.

Принагідно зазначимо, що протягом найближчого тижня повинні відрегулювати систему вуличного освітлення, яке буде вмикатися о 17:00 і вимикатися о 23:00.

Попередній запис
Актуально про молодь
Наступний запис
Порядок надання щорічної разової адресної грошової допомоги
Вам також може сподобатися
Меню