Сесія-31.05.2023

31 травня 2023 року відбулося засідання 55 позачергової сесії Зазимської сільської ради, на якому було розглянуто 56 питань порядку денного (в тому числі блок земельних питань).

На початку сесії за сумлінну працю було відзначено подякою медсестру Рожнівської медамбулаторії Цветкову Оксану Вікторівну та вручено ноутбук, придбаний місцевим підприємством для використання в роботі.

Також найкращим працівникам закладів дошкільної освіти було вручено подяки. Крім того, 13 сучасних ноутбуків отримали керівники садочків, які стануть в нагоді при організації навчально-виховного процесу. Окрема подяка депутатам сільської ради за підтримку ініціативи придбання техніки та підприємцям і підприємствам – платникам податків, за кошти яких було придбано техніку.

Грамотами Інституту педагогіки НАПН України відзначено директора та завуча Погребського ліцею.

І ще був один приємний момент. Воїни-захисники з Придесення, яким ми дружньо допомагали придбати тепловізори, як знак вдячності передали школярам Погребського, Літківського та Пухівського закладів освіти найцінніші подарунки – прапори з підписами і побажаннями якнайшвидшої нашої Перемоги.

Детальніше про розгляд питань порядку денного можна ознайомитися з відео.

В «різному» говорили про рух вантажівок дорогами громади в літній період, про внесення змін до графіку роботи вуличного освітлення, про покращення мережі відеоспостережень (відповідно до Програми «Безпечне село»), про ремонт дороги з Пухівки до Калинівки, про проведені та заплановані заходи Молодіжної ради Придесення та ін.

Попередній запис
Виконком-30.05.2023
Наступний запис
Громадські слухання щодо Генерального плану с.Рожни
Вам також може сподобатися
Меню