Сесія – 31.08.2023

31 серпня 2023 року відбулася 61 позачергова сесія Зазимської сільської ради, на якій розглянули 31 питання порядку денного.

На початку засідання сільський голова відзначив віце-чемпіонку Європи з боксу Сергієнко Дар’ю Олександрівну та її тренера Тюріна Сергія Вікторовича. Деталі в статті.

Сільський голова вручив подяки Броварської районної військової адміністрації волонтерам Ребрик Катерині Валентинівні та Денисюку Юрію Віталійовичу.

Також було відзначено добровольців Добровольчого формування Зазимської територіальної громади №1 Баришпольця Володимира Миколайовича та Барбона Юрія Васильовича, які напередодні спіймали крадія.

Окрім того, нагрудну відзначу сільського голови отримав поліцейський офіцер громади капітан Самсоненко Сергій Вікторович, який оперативно розкрив злочин та знайшов вкрадені будівельні матеріали, з яких будується система водопостачання та водовідведення в селі Погреби.

По першому питанню, яке стосувалося затвердження програми «Організація харчування учнів та вихованців закладів освіти Зазимської сільської територіальної громади на 2023-2024 навчальний рік» виступила начальниця управління освіти, культури, молоді та спорту Зазимської сільської ради Щиголь Наталія Миколаївна. Очільниця структурного підрозділу повідомила про зміни в частках фінансування харчування учнів з місцевого бюджету.

Наталія Миколаївна розповіла про виконану роботу під час підготовки закладів освіти до нового навчального року:

  • закуплено шкільні меблі (деякі будуть доставлені найближчим часом) та мультимедійні комплекси;
  • виконано ремонт укриття та порогу Погребського ліцею, а також укладено плитку біля закладу освіти;
  • за благодійні кошти зроблено ремонт порогу та частини вхідної групи Зазимського ліцею «Академія успіху»;
  • відремонтовано котельні;
  • в майстерні Літківського ліцею ім. М.П. Стельмаха відремонтовано стелю та встановлено витяжну систему в укритті та ін.

Заклади освіти готові до нового навчального року в очній формі. Найближчим часом Рожнівська філія Пухівського ЗЗСО отримає новий шкільний автобус.

Попередній запис
Дар’я Сергієнко – срібна призерка Чемпіонату Європи з боксу
Наступний запис
Тиждень громадянського суспільства
Вам також може сподобатися
Меню