Сезонне опалення будинків теж несе небезпеку

З початком холодів в усіх будинках та комунальних і приватних будівлях увімкнули систему опалення. В кожного вона різна – газова, твердопаливна, електрична або комбінована. Неуважне використання кожного виду опалення несе ризики для життя і здоров’я.

Так, наприклад, 21 листопада о 5 годину ранку в с.Зазим’ї в приватному будинку почалася пожежа. Більш ймовірною причиною нещасного випадку попередньо вважається несправність димовідвідної системи печі, через що будинок швидко почав наповнюватися густим чадним димом. На щастя, першими проблему виявили самі власники і викликали пожежників. Першим на виклик приїхав рятувальник Зазимського СПК Поздняков Сергій Ігорович, який в цей час був на зміні. Відразу йому на допомогу прибув його колега Білогуб Володимир Степанович. В очікувані порятунку господарі зачинилися в кімнаті та відкрили вікно. Це дозволило їм уникнути сильного контакту з отруйним димом, який густою стіною перекрив шлях до вхідних дверей. Щоб звільнити людей з будинку, рятувальникам довелося вирвати металеві грати на вікнах. Локалізували загорання пожежники  21-ї ДПРЧ м. Бровари.

Життю і здоров’ю господарів ніщо не загрожую. Дякуємо зазимським рятувальникам за пильність, оперативність та швидкі ефективні дії під час порятунку людей.

Прохання до всіх жителів Придесення: перевірте системи опалення своїх будинків! Від цього залежить безпека вас і ваших рідних!

Нагадуємо, де б ви не були під час пожежі потрібно телефонувати на загальнонаціональний номер телефону 101.

Також в Зазимській СТГ працює 5 сільських пожежних команд (СПК).

Їхні номери телефонів:
  • СПК с.Погреби – 093 018-63-93
  • СПК с.Зазим’я – 04594 29 242
  • СПК с.Пухівка – 098 507 65 22
  • СПК с.Рожни – 04594 25 397
  • СПК с.Літки – 04594 24 341

Також нагадуємо, що всі важливі контакти для жителів Придесення можна знайти на сайті громади в розділі “Для громадян” – “Контакти”.

Попередній запис
Зміни в первинній медицині громади
Наступний запис
Ноутбук кожному вчителю
Вам також може сподобатися
Меню