Шкільні випускні – 2024

28 та 29 червня 2024 року в Зазимській сільській територіальній громаді відбулися урочисті заходи з нагоди вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 11 класів.
Залишилася позаду безтурботна і весела шкільна пора, а попереду – доросле життя зі своїми радощами й труднощами. На долю нинішніх випускників випало чимало випробувань. Дистанційне навчання через пандемію коронавірусу, без можливості дружнього спілкування. А ще – понад два навчальні роки під час війни, під звуки повітряних тривог, в укриттях.
Цього року заклади освіти Зазимської сільської територіальної громади відпустили у доросле самостійне життя, сповнене новими можливостями та враженнями 94 випускників. Цьогорічний випуск подарував громаді 14 медалістів ( 6 – золото, 8 – срібло):
  • Зазимський ліцей «Академія успіху» – 2 золоті медалі та 4 срібні;
  • Літківський ліцей ім. М.П. Стельмаха – 2 золоті медалі та 1 срібна;
  • Погребський ліцей – 2 золоті медалі та 1 срібна;
  • Пухівський ЗЗСО – 2 срібні медалі.
Амбітні та харизматичні хлопці та дівчата, які попри складні часи знайшли в собі сили розвиватися та досягати успіхів у навчанні.
Незламні українці, майбутнє нашої громади та країни!
Аби підтримати та стимулювати до гарних результатів нашу учнівську молодь, медалістам громади виплачені грошові премії від сілького голови.
Попередній запис
Повідомлення про тимчасове обмеження руху вантажних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування державного значення в Київській області
Наступний запис
Друге засідання Робочої групи з розробки Стратегії
Вам також може сподобатися
Меню