Слава Богу рожденному!

Новорічно-різдвяні свята – це радісні свята, очікування якогось дива, бо душа такого потребує. Тому, мабуть, у ці дні, коли фантастично горять ліхтарики ялинки, загадково посміхається з покуття дідух, хочеться співати різдвяні колядки, читати вірші, робити добро. Саме в такій атмосфері 16 січня у селі Зазим’я  відбувся традиційний щорічний фестиваль новорічно-різдвяних піснеспівів “Слава Богу рожденному”.

Цього дня у Зазим’ї віншували різдвяними піснями та колядками народження Ісуса Христа.

Зазимська сільська рада спільно з КЗ “Центр культури, дозвілля та спорту” організували справжнє святкове гуляння для жителів громади.

Фестиваль різдвяних піснеспівів “Слава Богу рожденному” в Зазимській громаді проводиться вперше на рівні громади, продовжуючи багаторічну добру традицію і досвід свята, яке проводилося в Броварському районі. Неодноразово зазимці проводили у себе заключні етапи фестивалю та приймали гостей. Тож традиція спільно колядувати вже добре знайома нашим землякам.

Розпочали святкове віншування найменші артисти. Найпершими на сцену вийшли юні вихованці Недільної школи Зазимського Свято-Воскресенського храму. Естафету продовжили учасники дитячого творчого колективу “Перепілочка” (с. Зазим’я).

З вітальним словом до жителів та гостей громади звернувся сільський голова Віталій Крупенко. Привітав усіх присутніх на святі з Різдвяними святами священник Анатолій Слинько.

А далі різдвяним переспівом на сцену виходили учасники фестивалю – творчі колективи Зазимської громади “Пухівчанка” (с. Пухівка), “Молодиченьки” (с. Літки), “Берегиня” та “Рута” (с. Погреби), “Живемо” (с. Зазим”я), “Спадщина”, солісти О. Синьоок (с.Пухівка), Ю.Безпалько (с.Літочки). Учасники творчого фестивалю були відзначені Дипломами та подарунками.

А всіх гостей свята цього дня пригощали смачними частуваннями – кутею, кулішем, узваром, глінтвейном, пиріжками.

Загалом за дві години, протягом яких тривав фестиваль зимового фольклору, завдяки аматорам художньої самодіяльності, кожен присутній на святі відчув таємничий дух Різдва, велич приходу Сина Божого у світ.

Сільський голова Віталій Крупенко подякував усім учасникам, гостям  та організаторам різдвяного дійства, побажав злагоди і добра, щоб Віфлеємська зірка запалила в кожному серці і душі добро, радість і любов, яку б ми змогли понести в сім’ю, в родину.

На завершення концертної програми, усі часники фестивалю разом проспівали відому колядку „Добрий вечір тобі, пане Господарю”.

Головними атрибутами свята були різдвяний настрій та позитивні емоції. Тож, як кажуть, дай Боже при здоров’ї та радості і наступного Різдва діждати!

Христос ся рождає! Славімо Його!

 

Фото зі свята за посиланням.

Автор тексту та фото: Кривобок Наталія

Попередній запис
Починаємо рік з туризму
Наступний запис
Виїзний прийом керівництвом Броварської райдержадміністрації
Вам також може сподобатися
Меню