Спільними зусиллям працюємо для Придесення

18 вересня 2021 року в с.Погреби провели масштабну толоку по розчищенню територій біля ліній електропередач від аварійних дерев. За день було виконано великий обсяг роботи на кількох вулицях села (зокрема, вул.Ватутіна, вул.Франка, вул.Співоча, вул.Покровська, промзона біля лісу), де можливий обрив ліній від падіння дерев під час буревій та снігопадів. Це дозволить зменшити ймовірність аварійного відключення електроенергії в населеному пункті внаслідок негоди.

Участь в толоці взяло п’ять автомобілів спецтехніки, серед яких були як автомобілі постачальника електроенергії ДТЕК, так і приватних компаній, які постійно допомагають нашій громаді. Дякуємо всім жителям громади, підприємцям, депутатам, працівникам місцевих комунальних підприємств та пожежних команд, які присвятили свій вихідний день суспільно корисній роботі.

Через два тижні планується така ж толока, під час якої потрібно дочистити деякі ділянки ЛЕП в селі Погреби, розчистити території в с.Зазим’ї, а також виконати належним чином розчищення траси від підстанції в с.Пухівка до Зазим’я та Погребів, яка проходить через ліс.
Деталі повідомити пізніше.

Дякуємо всім, хто бере активну участь в покращені життя в громаді та в розвитку Придесення. Сподіваємося на майбутню співпрацю та взаєморозуміння.

Попередній запис
Мережа бюветів збільшується
Наступний запис
Як можна розміщувати зовнішню рекламу?
Вам також може сподобатися
Меню