СПОРТ

ДІЗНАЙСЯ РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАННЯ

ФК «Зазим’є»

ФК «Зазим’є» є найстарішим спортивним колективом в Придесенні. Початком його існування прийнято вважати 2003 рік, коли з ініціативи сільської молоді та за підтримки тодішнього сільського голови Спичак Людмили Валентинівни було сформовано команду, яка поставила за ціль виступи в чемпіонаті Броварського району. Невдовзі зусиллями громади був збудований футбольний стадіон, на якому колектив грає до цього часу. Футбольне поле є одним з кращих на Броварщині.

З 2003 по 2011 роки головним організатором клубу був Володимир Щиголь.

В 2012 році ФК «Зазим’є» розпочав виступи в першій лізі району вже під тренерським керівництвом Мануйленка Дмитра Миколайовича, який й зараз як тренує команду, так і бере участь в іграх як гравець. Асистентом головного тренера є Яцик Віталій.

Значну підтримку команді надає місцеве підприємство ТОВ «Укрхімпласт» (керівник Ігор Бройде).

Команда з 2014 року виступає в вищій лізі Броварського району, майже кожного сезону займаючи призові місця. Також ставала чемпіоном Броварського району, володарем Весняного кубку Броварського району ім. Юхти, володарем Осіннього кубку Броварського району, володарем Суперкубку Броварського району.

Наприкінці 2016 році біля Зазимської школи було відкрито футбольне поле зі штучним покриттям (60х40 м), на якому тренується ФК «Зазим’є».

ФК «Десна»

ФК «Десна» із села Погреби – один з найтитулованіх футбольних клубів Броварського району.

Офіційним роком його заснування вважається 2006. Саме в цей час командою почав опікуватися, а згодом став президентом клубу, Гречаний Андрій Іванович. Перед командою були поставлені високі цілі.

Колектив почав поповнюватися новими гравцями. За весь час існування ФК «Десна» за колектив грали та продовжують грати Сидоренко Віталій (воротар Національної збірної команди України з пляжного футболу), Бондаренко Володимир (екс-гравець ФК «Олександрія»), Воробей Андрій (ФК «Шахтар» (Донецьк)), Козюберда Сергій (екс-гравець ФК «Зоря» (Луганськ)), Вацко Віктор (український футбольний коментатор та телеведучий) та інші.

Тренерами команди в різний час були: Руженцев В’ячеслав, Мануйленко Дмитро, Бондаренко Володимир, Воробей Андрій. Зараз наставником команди є Козюберда Сергій.

В 2014 році було організовано другий склад команд – ФК «Десна-2». Колектив в різний час тренували Гринько Микола та Крупенко Андрій.

В 2016-2020 роках перша команда виступала в чемпіонаті Київської області. За цей період колектив брав призові місця в чемпіонаті («срібло» в 2016 році і «бронза» в 2017 році) та став володарем Кубку Київщини (2017 рік).

Виступаючи в районних змаганнях, обидві команди завжди посідають призові місця, стають чемпіонами та володарями кубків Броварщини.

Домашні ігри проходять на центральному стадіоні с.Погреби. Команда ФК «Десна» тренується на центральному стадіоні (реконструйоване в 2008-2009 роках) та на футбольному полі зі штучним покриттям (збудоване в 2009 році) с.Погреби. Між футбольними полями знаходиться футбольна база з роздягальнями, тренерськими та підсобними приміщеннями.

В останні роки спонсорську допомогу надавали місцеве підприємство Аквародос» та компанія Liberty Ukraine(бренд Nero Aroma).

ФК «Літки»

Наймолодшим колективом є футбольний клуб «Літки», який складається переважно з місцевих жителів. Клубу трохи більше двох років. Це колектив, який створений і функціоную здебільшого за рахунок ініціативності та бажання місцевих любителів народної гри. Президентом клубу є Симиненко Василь Іванович.

Перший сезон (2019 рік) видався провальним – останнє місце в першій лізі. Однак в 2020 році колектив показав свій хороший потенціал, виборовши шосте місце в першій лізі, здобувши шість перемог, вісім ігор програли та двічі звели матчі до нічиєї.

Так як футбольного поля в Літках не було, то домашні матчі та тренування команда проводила на запасному полі в с.Погреби. Лише вкінці сезону 2020 року ФК «Літки» змогли прийняти гостей на власному стадіоні, який вони будували власними силами за підтримки місцевих підприємців та Крупенка Віталія Вікторовича.

ВК «Літки»

Перші тренування волейбольного клубу «Літки» відбулися в 2006 році у спортивному залі Літківської ЗОШ ім. М.П. Стельмаха випускниками цієї школи. З 2010 по 2014 року відбуваються регулярні тренування в школі №10 м.Бровари.

Команда брала участь в першостях Броварського району та м.Києва. На даний час є діючим чемпіоном Броварського району. Цей титул колектив виборов в 2019 році (в 2020 році чемпіонат розпочався, але не закінчився через карантин).

Ветераном команди є Прокопенко Олександр Васильович, який й досі грає за ВК «Літки».

На початку березня 2021 року команда взяла участь в чемпіонаті Броварського району з волейболу. Тов «Євро Дистрибьюшн» (ТМ «Baylan») допомогла з формою на цьогорічний чемпіонат.

ВК «Придесення»

Молодий волейбольний клуб із Зазимської територіальної громади. Історія команди починається кілька років тому, коли житель Зазим’я Галькевич Валерій проявив ініціативу та розпочав тренування з волейболу серед жителів Погребів та Зазим’я. Підтримку на розвиток цього виду спорту надав сільський голова Крупенко Віталій Вікторович.

Пізніше на допомогу засновнику прийшли такі люди, як Забара Віктор – давній товариш Валерія Віталійовича, який зараз також тренує дітей шкільного віку в Погребах та Зазим’ї; Бойко Андрій – граючий кореспондент та помічник в організації різного роду дійств, пов’язаних з волейболом; Устенко Володимир – також давній товариш тренерів та капітан новоствореної команди Придесення, який до об’єднання розвивав волейбол в Літках.

Тренування проходять в спортивних залах Погребського НВО та Зазимського НВО, а також на універсальному майданику с.Погреби, що розташоване на шкільному подвір’ї.

Станом на березень 2021 року команда бере участь в чемпіонаті Броварського району. До цього грала на різних змаганнях та турнірах.

ВІСНИК ПРИДЕСЕННЯ

Читайте цікаві новини та події в щомісячному випуску Зазимської СТГ

Меню