Стінописи в укритті та Алея випускників

«Садок вишневий коло хати, хрущі над вишнями гудуть…», – згадуються вірші Тараса Шевченка. І не тільки через те, що за кілька днів ми святкуватимемо 209 річницю від дня народження Великого Кобзаря. Ці вірші виринають в думках, коли дивишся на укриття в Пухівському адмінприміщенні.

Хто бачив розмальовані зупинки в Рожнах, були вражені цією творчістю. Але, виявляється, що може бути ще щось більш захоплююче. Черговий твір Тетяни Бердник – стінопис в укритті – це як маленький екскурс в красу природи України та історії життя українців. Рівненький тин неподалік побілених хат, колоситься пшениця, буяє цвітом соняшник, а в мирному небі летять лелеки.

Дякуємо пані Тетяні за красу, яка тепер буде радувати око людям, які можливо будуть змушені переховуватися в укритті, коли лунатиме повітряна тривога через тих, кому тин, пшениця і мирне небо такі ж чужі, як розум, людяність і совість.

Дякуємо всім причетним до створення цих стінописів.

Але це ще не остання приємна подія дня з Пухівки. Сьогодні, 7 березня, одинадцятикласники Пухівського закладу загальної середньої освіти започаткували нову традицію – висаджувати дерева на новоствореній Алеї Випускників. Учні разом з класним керівником Микал Надією Костянтинівною висадили шість декоративних кленів на місці, де, сподіваємося, скоро буде споруджено прекрасний парк з багатою інфраструктурою для дозвілля, а вже великі дорослі дерева, висадженні випускниками майбутніх років, даватимуть тінь відпочиваючим.

Попередній запис
“Рука допомоги”
Наступний запис
Таємний Валентин для ЗСУ
Вам також може сподобатися
Меню