Створення та функціонування ветеранських просторів в Україні

З метою надання практичної та методологічної допомоги, єдиного підходу до створення та функціонування ветеранських просторів як багатофункціональних закладів для осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, Наказом Міністерства у справах ветеранів від 05 червня 2024 року № 168 затверджені Методичні рекомендації щодо створення та функціонування ветеранських просторів (далі – Методичні рекомендації).

Методичні рекомендації розроблені з метою надання інформаційної, консультаційно-методичної та іншої допомоги суб’єктам господарювання, які мають ініціативу створити ветеранський простір. Ініціаторами створення ветеранських просторів можуть виступати як юридичні, так і фізичні особи.
З метою спрощення надання суб’єктами господарювання інформації про діяльність ветеранського простору для включення закладу до Переліку Мінветеранів розроблено форму, розміщену за посиланням: http://surl.li/gcegrl.

Додатково інформуємо, що Мінветеранів стосовно ветеранських просторів, включених до Переліку, здійснює заходи щодо:

  • розповсюдження інформації про їх діяльність;
  • визначення потреб таких закладів, для сприяння у їх забезпеченні, у тому числі за підтримки міжнародних партнерів;
  • підвищення ефективності та якості роботи, у тому числі шляхом направлення суб’єктам господарювання, які забезпечують їх діяльність інформаційно-аналітичних та методичних матеріалів.

Ветеранські простори створюються як багатофункціональні заклади для осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Попередній запис
Заходи щодо недопущення матеріальних втрат зернових через пожежі та інші надзвичайні ситуації в місцях збирання, зберігання та переробки врожаю зернових культур та заготівлі грубих кормів врожаю 2024
Наступний запис
Презентація проєкту рішення про ставки податків і зборів у 2025 році
Вам також може сподобатися
Меню