Сучасна громадська бібліотека в с.Зазим’я

Проект «Сучасна громадська бібліотека» почав свою роботу на базі Зазимської сільської бібліотеки.
Як говорить завідуюча сільською бібліотекою Тетяна Загура:
“Ми придумали цю ініціативу. А потім виявилось, що подібні проекти вже існують. І це дуже круто. Значить, ми – в тренді.
Чому народився цей проект?
У серпні 2022 року наша сільська бібліотека відновила свою роботу. Було проведено обробку книжкового фонду. Виявилось, що більшість примірників підлягає списанню або архівації. Перед бібліотекою постала серйозна задача – оновити книжковий фонд. Швидко це зробити не вийде. А читати потрібно прямо зараз. Бо на світі існує сила-силенна класних книжок.
Дуже багато людей доклали зусилля, щоб вони втілились – автори (письменники і поети), ілюстратори, редактори, брошурувальники, поліграфісти, видавці… Робота кожного з них – велика цінність. І це впливає на ціну книжкових видань.
Не кожен може придбати собі всі книги, які хочеться прочитати. І бібліотека зараз не може розраховувати на велику допомогу від держави. Тому і з’явилась ідея «Сучасної громадської бібліотеки», в якій ми хочемо зібрати сучасну і позачасну (класичну) літературу українських авторів, світову літературу в українському перекладі, українські дитячі видання. Кожен, хто захоче подарувати бібліотеці книгу, стає співвласником книжкового фонду «Сучасної громадської бібліотеки» і співтворцем гарного настрою багатьох читачів. А у разі неналежного ставлення до Книги з боку бібліотеки, кожен може просити повернути свої книги.
Дуже радіємо, що цей проект вже отримав підтримку не лише від зазимців. Відгукнулись і кияни, і погребці. І ми сердечно дякуємо всім за допомогу і за подаровані Книги”.
Адреса Зазимської сільської бібліотеки: с.Зазим’я, вул.Гостинна (Гагаріна), 5 (другий поверх, вхід ліворуч).
Попередній запис
Про план зонування території села Погреби
Наступний запис
Сесія – 28.09.2022
Вам також може сподобатися
Меню