Талановитих дітей нашої громади знають за кордоном

Талановитих дітей нашої громади знають вже і за кордоном.
І якщо у когось ці слова викличуть здивування – то, трішечки уваги, і ми більш детально розкажемо вам як це все відбувалося.

Затія розпочалася ще в листопаді, коли директор Рожнівського будинку культури Віра Коломієць та художній керівник Тетяна Ячник повідомили дітям учасникам художньої самодіяльності, що є можливість взяти участь у міжнародному хореографічному конкурсі, яке відбудеться у м.Краків (Польща).

Пропозиція була прийнята на «Ура!». Не будемо розказувати вам скільки було витрачено днів на підготовку номеру, документів, обговорення питань зі стороною, яка приймала. Виїхали. Майже доба в дорозі. Адаптація. Репетиції.

03 грудня розпочинається фестиваль, у якому беруть участь 106 хореографічних колективів з різних міст України та країн Європи (Греція, Німеччина, Румунія та Польща). Незабутні враження та емоції переповнюють.

Фінал.

І ось те, чого чекали з хвилюванням, заради чого все затівали – призове 2 місце наше!

Але це ще не все в нашій розповіді. Кульмінацією стало те, що з усіх колективів, які були представлені на сцені фестивалю, лише нашу «Перлину» було запрошено на Гала-концерт, який відбувся на вуличній сцені Ринкової площі м.Краків.  Вечірнього морозу -10о ніхто не відчував, всіх переповнювала гордість за те, що ми маємо можливість підняти Прапор нашої держави, нашої Зазимської громади та нашого села Рожни на великій європейській сцені.

Можливо наші наступні слова викличуть у вас «криву посмішку», але наш колектив хоче подякувати усім хто у нас вірив: батькам, які стали головними спонсорами нашої поїздки, керівництву Зазимської громади за моральну та фінансову підтримку, глядачам фейсбуку за теплі слова та групі підтримки, яка поїхала разом з нами і була поряд.

КЗ “Центр культури, дозвілля та спорту”
Зазимської сільської ради

Попередній запис
Пам’ятна медаль від 112 ОБрТрО
Наступний запис
“Творчий вулик” вітає з Новим роком!
Вам також може сподобатися
Меню