Таємний Валентин для ЗСУ

На початку лютого Молодіжна рада Придесення організувала акцію «Таємний Валентин для ЗСУ». Ініціатива викликала неочікуваний інтерес серед учасників. Завдяки броварському інтернет-виданню («Громадський ревізор. Бровари»), яке поділилося записом-оголошенням в своєму телеграм-каналі, понад десять заявок ми отримали від учасників з Броварів, Требухова, Рожівки та Києва. Тобто в акції від Молодіжної ради громади Придесення взяли участь жителі не тільки громади Придесення. Це приємно. Це цікаво. І це новий досвід для всіх організаторів.

На захисті нашої держави знаходиться понад 230 військових з громади. Однак до акції було залучено понад 110 осіб, до яких була можливість на час збору інформації доставити посилку волонтером або передати власноруч.

Варто зауважити, що зміст ініціативи полягав не в тому, щоб передати військовому гуманітарну допомогу. Подарунок не обов’язково мав бути великим чи дорогим. Головне: це подарувати приємні емоції нашому захиснику. Наприклад, один Таємний Валентин разом з дітками розмалювали фарбами білу футболку, побажавши багато приємних слів нашому військовому Володимиру.

Також до акції долучилися два ліцеї – Пухівський і Погребський. В Пухівці активність була взагалі на неймовірному рівні. Кожен клас готував посилки для військового. І це були не маленькі коробочки, а в більшості випадків великі ящики. Фантазії і щедрості дітей не було меж.

Дякуємо всім Таємним Валентинам за участь! Дякуємо всім, хто допоміг доставити та передати посилки військовим!

 

Попередній запис
Стінописи в укритті та Алея випускників
Наступний запис
Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги
Вам також може сподобатися
Меню