Тепловізор придбано! Благодійний захід до Дня захисника і захисниці України від Молодіжної ради

16 жовтня 2022 року в с.Погреби Молодіжною радою при Зазимській сільській раді було проведено благодійний захід до Дня захисника і захисниці України.
Сценарій свята був побудований на козацький тематиці, завдяки чому гості могли відвідати кожну з восьми Січей, які існували за часів козацтва. Отаман кожної Січі підготував випробування, за які учасники отримували подарунки. Тут були: армреслінг, кидання фітнес-м’ячів, перетягування канату, розбір-збір автомату, декламування віршів про України, одягання на швидкість у національне вбрання. Також красуні з Придесення зробили показ моди, метою якого було показати всім присутнім, що національна тематика в одязі це сучасно і стильно.
Наприкінці заходу на всіх чекав патріотичний флешмоб з підпалюванням димів синього та жовтого кольорів.
Також гості могли переглянути світлини з фронту на виставці «Війна очима наших воїнів». Окрім цього, було представлено фотозону, де кожен міг приміряти на собі національний одяг. Діти могли пограти в дартс та поскладати патріотичні пазли.
Метою заходу був збір коштів на придбання тепловізорів. На жаль, через повітряну тривогу свято довелося розпочати на годину пізніше від запланованого часу. Це, а також збільшення частоти російських ракетних обстрілів, спричинили те, що захід відвідало дуже мало людей. Але навіть попри це, нам вдалося зібрати кошти на тепловізор.
За рахунок заходів, які Молодіжна рада провела за останні два місяці (День молоді, кінопокази та День захисника і захисниці України), вже увечері 16 жовтня молодь оперативно придбала тепловізор та передала через волонтерів на передову, де проходить службу один з наших військових.
Завдяки людям, які робили свої внески, ми змогли придбати прилад нічного бачення, який, впевнені, врятує життя багатьох наших військових.
Молодіжна рада дякує працівникам Зазимської сільської ради, КЗ «Центр культури, дозвілля і спорту» та Добровольчому формуванню Зазимської територіальної громади за допомогу в організації та проведенні благодійного заходу.

Попередній запис
Відзначення Дня захисника і захисниці України
Наступний запис
Звернення Олексія Кулеби
Вам також може сподобатися
Меню