Третій командир Добровольчого формування

9 березня відбулися збори ініціативної групи, на яких вирішували питання щодо обрання командира Добровольчого формування Зазимської територіальної громади №1.

Від початку існування місцевого ДФТГ його очолював капітан Зарудний Богдан Васильович. Досвідчений військовий, розумний та харизматичний лідер, який зміг сформувати одне з кращих добровольчих формувань Київщини. Наприкінці 2022 року його було мобілізовано до Збройних Сил України і він почав виконувати свій військовий обов’язок вже безпосередньо на передовій.

20 січня 2023 року відбулися збори, на яких обрали командиром ДФТГ полковника Зезуля Павла Леонідовича. Багато років свого життя офіцер присвятив українській армії, будучи ефективним та сумлінним командиром різних військових підрозділів. З перших днів вторгнення він долучився до учасників оборони Придесення, ділився з місцевими добровольцями своїм досвідом та знаннями, проводив тактичні навчання для підрозділів громади. Після офіційного створення ДФТГ Павло Леонідович став начальником штабу Добровольчого формування та взяв участь в організації структури підрозділів та налагодив роботу документообігу.

В березні стало відомо, що Зезуля Павла Леонідовича також мобілізують до лав Збройних Сил України. Відповідно до цього, було проведено чергові збори. Серед присутніх було керівництво громади, керівники підрозділів ДФТГ, представники бригади тероборони області.

Ініціативна група обрала новим командиром Добровольчого формування Зазимської територіальної громади №1 майора Іванова Олега Сергійовича. Офіцер починав свій шлях в ДФТГ з добровольця Погребського взводу, потім став командиром взводу, а з кінця 2022 року займав посаду заступника командира ДФТГ. Місцеві оборонці характеризують Олега Сергійовича як вимогливого та строгого керівника. Сподіваємося, що, очоливши Добровольче формування, він зможе зберегти цілісність та боєздатність підрозділів, які забезпечують порядок та безпеку в громаді, а також допомагають Збройним Силам України.

Бажаємо Іванову Олегу Сергійовичу (друге фото) успішного управління Добровольчим формуванням Зазимської територіальної громади №1 та взаєморозуміння і плідної взаємодії з добровольцями.

Також сільський голова подякував Зезулю Павлу Леонідовичу (перше фото) за його працю на благо Придесення:

«Так склалося, що саме сьогодні, у День українського добровольця, наш Павло Леонідович Зезуль завершує службу у нашому ДФТГ, щоб продовжити захищати Україну в лавах ЗСУ.
Дякуємо Вам, пане полковнику, за цей рік у нашій громаді! З Вами було і є приємно працювати, спілкуватися!
Ви – надійний, відповідальний, порядний чоловік, Людина слова, мудрий наставник.
То ж хай Ваші людські якості, навички і здібності принесуть нашій Україні якнайшвидшу перемогу, хай поряд з Вами будуть такі ж патріотично налаштовані порядні люди. Звертайтеся у будь-який час, завжди раді Вас бачити, чути, готові допомогти! Хай Вам щастить!»

Принагідно хочемо подякувати всім членам Добровольчого формування Зазимської територіальної громади №1 за їхню щоденну роботу, за чергування на постах, патрулювання сіл в комендантський час.

Шановні добровольці, ви безкоштовно несете службу задля створення безпечних умов життя в Придесенні, показуючи цим свою активну громадську позицію та бажання бути корисними своїй громаді та державі. Щотижня ви берете участь у військових навчаннях, покращуючи свої навики і вміння, щоб мати змогу дати гідну відсіч ворогу. Також більшість з вас є волонтерами, які активно долучаються до зборів допомоги військовим та самі доставляючи продукти, обладнання, автомобілі на передову.

Дякуємо вам!

Варто зауважити, за останній рік майже 90 членів ДФТГ мобілізувалися до ЗСУ і зараз ведуть боротьбу з ворогом на різних напрямках.

Кожен з вас може зробити внесок у свою безпеку та Перемогу України, здійснивши платіж на рахунок Благодійного фонду «Придесення», з якого сплачується частина витрат на потреби придесенських військових та Добровольчого формування.

Реквізити для підтримки Добровольчого формування Зазимської територіальної громади та військових з Придесення:
Банк отримувача: АТ “РАЙФФАЙЗЕН БАНК”
Отримувач: Благодійний фонд «Придесення»
ЄДРПОУ отримувача: 34901815
Номер рахунку/IBAN: UA85 3808 0500 0000 0026 0032 1599 7
Призначення – благодійна допомога (!!!)

 

Попередній запис
Повістки: хто і де може їх вручати. Роз’яснення від юристів системи безоплатної правової допомоги
Наступний запис
Новини боксу
Вам також може сподобатися
Меню