Увага! Нерест!

31 березня 2024 року о 21:30 надійшла інформація від громадян про те, що в с. Погреби на річці Кодак невідомий громадянин встановлює сітки для лову риби.

В ході відпрацювання інформації було влаштовано спостереження в даному місці поліцейськими офіцерами громади І. П. Радченком та С. В. Самсоненком.

1 квітня 2024 року близько 05:00 за допомогою тепловізійного приладу було помічено громадянина, який з берега збирав сітки. Ним виявився житель м. Києва.

Зловмисника було затримано на місці вчинення правопорушення. З метою встановлення суми збитків для кваліфікації даної події викликали рибоохоронний патруль. Згідно з актом сума завданих збитків склала 116 000 гривень (73 рибини різного виду). Це правопорушення підпадає під статтю 249 Кримінального кодексу України.

Принагідно нагадуємо, що з 1 квітня 2024 року розпочинається щорічна весняно-літня нерестова заборона на вилов риби.

Навесні у водоймах починається нерест риби, тому у квітні 2024 у рибогосподарських водних об’єктів України вводиться щорічна весняно-літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Про це повідомляє Державне агентство України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм.

Риболовля у цей період дозволяється лише з берега за межами нерестовищ гачковими знаряддями вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою.

Водночас під час нересту забороняється пересування на водоймах всіх транспортних засобів чи моторних суден (за винятком установлених суднових ходів), за виключенням суден, які використовуються органами рибоохорони та іншими уповноваженими органами державної влади. Забороняється також здійснення промислового рибальства та підводного полювання.

Попередній запис
Благодійний захід на Масницю
Наступний запис
Новий фітнес-зал у Погребах
Вам також може сподобатися
Меню