«V.I.P. Тернопіль» в Придесенні

10-11 березня 2023 року запам’ятається жителям громади надовго – до нас в гості завітала відома команда Ліги Сміху «V.I.P. Тернопіль». За ініціативи жителя Придесення Яцика Віталія артисти провели низку благодійних заходів в Зазим’ї та Літках, до яких долучилося понад тисячу людей.

В п’ятницю о 16:00 на футбольному полі зі штучним покриття в с.Зазим’я (територія ліцею «Академія успіху») відбувся матч за участі збірної команди Зазимської сільської ради та збірної команди Ліги Сміху.
До складу місцевого колективу увійшли: Крупенко Віталій, Прокулевич Ігор, Баришполець Андрій, Ткачук Андрій, Силюков Данило, Пустовалов Іван, Ярошинський Іван, Марченко Олександр, Биков Олександр, Кривобок Павло, Юхименко Юрій, Бойко Андрій, Чиж Володимир, Петрусенко Віталій. Серед артистів, окрім учасників «V.I.P. Тернопіль», були представники таких команд Ліги Сміху, як «Відпочиваємо разом» (Хмельницький), «Улюблене місто» (Харків), «Вінницькі перці» (Вінниця) та ін. В основний час матч завершився з рахунком 2:2. В серії післяматчевих пенальті кращими стали придесенці – переможний м’яч у ворота гостей забив сільський голова Крупенко Віталій.
На матчі проводився збір коштів, а також розігрували дві футболки. Одну футболку заздалегідь підписали гравці київської «Оболоні», а на футболці Національної збірної України з футболу свій автограф залишили учасники цього благодійного матчу.
Дякуємо Мануйленку Дмитру за підготовку поля та роздягалень, а також надання музичної апаратури та форми. Дякуємо колективу «Десняночка» та її керівнику Гетьман-Негоді Катерині за танцювальний подарунок глядачам та гравцям матчу. Дякуємо Єжелі Софії за чудове виконання Гімну України.

Ввечері цього ж дня у ресторані «Звіробій» відбувся перший благодійний концерт «V.I.P. Тернопіль», на який завітали представники бізнесу та органів місцевого самоврядування з нашої та сусідніх громад.
Дякуємо власнику закладу Бублію Юрію за організацію заходу на високому рівні.

В суботу артисти відвідали село Літки, де на вечір було заплановано два концерти (на 16:00 та на 19:00). Загальна кількість глядачів на обидвох концертах склала понад 900 осіб. Під час концерту відбувалися аукціони, в яких розігрувалися прапори України з підписами військових, гільзи від снарядів з художнім різьбленням, брендовані футболки.
Дякуємо колективу Літківського будинку культури за сприяння та допомогу в організації дійства.

Окрема подяка Оксютенку Ярославу за допомогу з організацією та налаштуванням технічного обладнання для вказаних концертів.

Загалом під час всіх благодійних заходів в громаді за участі «V.I.P. Тернопіль» було зібрано понад 480 тисяч гривень. Всі кошти артисти спрямують на придбання техніки та обладнання для українських військових.

Попередній запис
Благодійний вечір в с.Пухівка
Наступний запис
Сесія – 10.03.2023
Вам також може сподобатися
Меню