Вакцинація в Придесенні

3 серпня Центр масової вакцинації проти COVID-19 працював у с.Літки за адресою: вул. Мельника,5 в приміщенні медамбулаторії. За бажанням кожен житель громади мав можливість зробити щеплення вакциною MODERNA незалежно від місця реєстрації та укладання медичної декларації.
Центр працював з з 9.00 до 11.00. До центру вакцинування можна було дістатися шкільними автобусами. Транспорт було організовано управлінням освіти, культури, молоді та спорту громади спільно з керівниками навчальних закладів та розписано їх графік руху. Шкільні автобуси с. Погреби, с.Пухівка, с.Літки доставляли мешканців до пункту щеплення та в зворотньому напрямку. Управління освіти, культури, молоді та спорту висловлює подяку водіям за злагоджену роботу та безпосередньо сільському голові Віталію Крупенку за допомогу в забезпеченні паливом.
Цього дня у Літках було провакциновано 170 мешканців громади.
Як повідомив координатор проведення організованого щеплення від COVID-19 у Зазимській громаді – голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури, спорту, туризму та соціальної політики, депутат сільської ради Євген Гринько, 5 серпня з 13.00 до 14.00 Центр вакцинування буде працювати у с. Погреби за адресою: вул. Єдності, 57 в приміщенні медичної амбулаторії. Щеплення проводитиметься вакциною MODERNA.
Незалежно від місця реєстрації та укладання медичної декларації за бажанням кожен може звернутися до центру та провакцинуватися. Для цього при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу. На місці заповнююється анкета, що дає згоду на проведення щеплення.
«Зі свого боку місцева влада робить все для того, щоб процес щеплення у нас проходив організовано, з дотриманням всіх вимог і норм. Тому не зволікайте і скористайтеся нагодою отримати щеплення. Вакцинація – це шанс зберегти своє здоров’я». – наголосив Євген Гринько.
Попередній запис
Актуальні вакансії від центру зайнятості
Наступний запис
“Сонячний” готується до навчального року
Вам також може сподобатися
Меню