Великий теніс в Погребах

12 березня 2021 року відбулося офіційне відкриття тенісної академії «Tennis Club Marina», яка розташована в с.Погреби.

Захід відбувся без особливих урочистостей, але в дуже хорошій дружній атмосфері, яку, зокрема, створювали цікаві розповіді від видатного українського тенісиста Мєдведєва Андрія та власника клубу Харченка Олександра.

Мєдведєв А. поділився амбіційними ідеями по розвитку клубу та переспективами перетворення його на базу олімпійського резерву. Потенціал для втілення таких планів є. Так, наприклад, найближчим часом почнеться будівництво чотирьох відкритих кортів позаду будівлі. Також будівництво парку вздовж вул.Майданівська передбачає створення спортивних локацій (в тому числі нового стадіону), що гармонійно доповнить вже існуючий тенісний клуб.

Не менш щирим та цікавим в розмові виявився Харченко Олександр, який привідкрив таємницю назви закладу. В свій час Олександру доводилося возити свою доньку Марину на тенісні корти, які розташовані в різних частинах Києва. Що, звичайно ж, не зовсім зручно. Тому він задумався над створенням власного тенісного клубу. Ця ідея почала перетворюватися в реальність, чому сприяла низка певних факторів, серед яких, зокрема, підтримка з боку сільського голови Крупенка В.В.

Спортивний об’єкт такого рівня формує хороший імідж для будь-якого населеного пункту. Для нашої громади тенісний клуб в поєднанні з майбутніми парком та ЖК Ріверсайд може стати візитівкою при в’їзді з боку столиці і певним орієнтиром розвитку всього Придесення, який базується на таких принципах як співпраця та бажання розвиватися і ставати кращими.

Етап Кубку Девіса за участю збірних України та Ізраїлю, який пройшов тут 5-6 березня, показав, що навіть такий відносно невеликий проект як «Tennis Club Marina» може мати значний міжнародний ефект.

Серед гостей були присутні представники Зазимської сільської ради та Броварської районної державної адміністрації. Перший заступник Броварської РДА Проскочило Павло Іванович та сільський голова громади Крупенко Віталій Вікторович вручили подяки засновникам тенісного клубу.

Попередній запис
Новий сміттєзбір в громаді
Наступний запис
Виїзний прийом громадян сільським головою в березні 2021 року
Вам також може сподобатися
Меню