Виїзний прийом громадян сільським головою в березні 2021 року

В березні 2021 року відбувся виїзний прийом жителів сіл Пухівка, Рожни та Літки сільським головою Крупенком ВІталієм Вікторовичем.

 

11 березня 2021 року відбувся виїзний прийом громадян сільським головою Крупенком Віталієм Вікторовичем в селах Рожни та Літки. На зустрічі також були присутні керуюча справами Лисянська Ольга Віталіївна та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Щиголь Наталія Миколаївна.

На прийомі з жителями с.Рожни також були присутні депутат Київської обласної ради від Броварського округу Шкуро Алла, депутати Зазимської сільської ради від с.Рожни, члени виконкому від с.Рожни, місцеві підприємці, керівники місцевих соціальних закладів, жителі громади.

Сільський голова поділився планами, які будуть реалізовані найближчим часом:

 • Ремонт харчоблоку Рожнівської НВК – кошторисно-погоджувальна частина завершується, влітку планується розпочати ремонтні роботи;
 • Розпочато проектування будівництва бювету в с.Рожни, якість води в якому буде контролюватися;
 • Закінчується проектування універсального спортивного майданчику, який планується збудувати на території школи;
 • В квітні розпочнеться ямковий ремонт вулиць села;
 • Найближчим часом жителям с.Рожни, які відносяться до соціально вразливих груп населення, буде надаватися щомісячна продуктова допомога (згідно зі списками від соціального працівника);
 • Несанкціоновану рекламу буде демонтовано;
 • Стихійну торгівлю впорядкують.
 • Також ідеями в сфері освіти поділилася Щиголь Н.М.:
 • Планується підписати угоду з Cambridge English School щодо розвитку вивчення іноземної мови в школах громади;
 • Планується розвиток професійної освіти на базі Рожнівського НВК.
 • З присутніми було обговорено низку питань, зокрема:
 • Збір сміття в громаді. Голова черговий раз повідомив про новий підхід до збору сміття, який поділятиметься на безкоштовний збір сортованого сміття та платний збір несортованого;
 • Транспортне сполучення всього Придесення. На даний час з перевізником розглядається можливість запуску хоча б двох рейсів (вранці і ввечері), які будуть проходити через всі села громади;
 • Проблема Рожнівської амбулаторії (ремонт, оснащення та інше);
 • Будуть відремонтовані автобусні зупинки. Але перш, ніж їх ремонтувати, потрібно встановити інформаційні дошки біля них, щоб не псували відновлені зупинки. Місцевий підприємець Бердик Тетяна запропонувала свою допомогу в оздобленні зупинок.

Спочатку зустріч із жителями с.Літки планувалося провести в актовій залі адмінбудівлі. Однак через велику кількість присутніх зібрання перемістилося до будинку культури, що знаходиться поряд.

Сільський голова повідомив про плани, які будуть реалізовані в с.Літки найближчим часом:

 • Зроблено техпаспорт школи, на основі якого буде розроблено проект по утепленню школи. Цей проект передбачатиме також і утеплення шкільного кабінету «Лимонна кімната»;
 • Укладається договір на розробку нормативно-грошової оцінки землі с.Літки, на основі якої буде переглянуто розмір податку на землю;
 • Розробляється проект на будівництво універсального майданчику на території школи;
 • Було обговорено питання сміттєзбору;
 • Як і в Рожнах планується збудувати бювет, провести ямковий ремонт доріг, забезпечити соціально вразливі групи населення продуктовими наборами.

Присутніми на зустрічі жителями села було піднято низку питань. Зокрема:

 • Майбутнє будівлі лікарні, яке зараз не експлуатується. Голова повідомив, що з пропозицією оренди зверталося багато підприємців з метою відкриття там різного роду закладів (реабілітація наркозалежних, будинок для літніх людей, реабілітація після інсульту та для кардіохворих тощо). По останній пропозиції виступив підприємець та детальніше розповів про ідею відкриття реабілітаційного центру. Цей проект передбачає: взяття в оренду майже 1300 кв.м площі будівлі (всього площа будівлі приблизно 2000 кв.м) та ремонт приміщень, стаціонар на близько 20 ліжок, цілодобова присутність чергового лікаря, можливість діагностики та обстежень тощо. Голова наголосив, що хоча б 2-3 ліжко-місця мають бути закріпленими за жителями громади. Але детальніше всі пропозиції можна буде розглядати після завершення реорганізації Літківської сільської ради шляхом приєднання до Зазимської сільської ради.
 • Проблема наявності сімейного лікаря. Тут, зокрема, обговорювали можливість поселення працівників соціальної сфери в с.Літки, якщо вони є/будуть з інших населених пунктів. Голова наголосив на необхідності перевірки житлових приміщень комунальної власності, чи справді там живуть працівники соціальної сфери.
 • Директор Літківського НВО Ільченко Б.П. підняв питання можливості часткової компенсації винайму житла вчителями та проїзд до роботи.
 • Буде впорядковано торгівлю в населеному пункті. З цією метою розробляється положення, згідно з яким бажаючи здійснювати сезонну торгівлю мають отримати дозвіл.

Виїзний прийом жителів с.Пухівка відбувся 16 березня 2021 року в адміністративному приміщенні. На зустріч прийшло понад двадцять жителів села, в тому числі депутати та члени виконкому Зазимської сільської ради від села Пухівка.

Свою розмову Віталій Вікторович розпочав з того, що повідомив про майже 150 судових справ, які на даний час відкриті проти Пухівської сільської ради. Ця обставина гальмує повноцінну діяльність Зазимської сільської ради на території с.Пухівка. Однак робота з вирішенням цих проблем ведеться.

Сільський голова повідомив, що надання адміністративних послуг в с.Пухівка не повинно погіршитися, так як на місці залишаться спеціалісти, які можуть надавати адміністративні послуги населенню, зокрема, це реєстратор, спеціаліст по субсидіях та ін. При цьому, Віталій Вікторович наголосив на необхідності кредиту довіру жителів для старости села Писаренко Анастасії Григорівни, підкресливши її готовність працювати на благо села і зазначивши, що для досягнення успіхів повинна бути підтримка та допомога з боку населення. Відразу високі результати по Пухівці побачити ми не зможемо. Враховуючи нинішні питання по судах, потрібно стабілізувати ситуацію. Але попри це, можна говорити про ряд запланованих проектів на цей рік. Серед них: ремонт будівлі амбулаторії та наступне розміщення в кількох її кабінетах сільського адмінприміщення, оновлення ігрового майданчику на території дитячого садочка, модернізація системи опалення в школі, модернізація системи вуличного освітлення тощо.

Майже всі присутні задавали сільському голові питання. Значна частина питань стосувалася розбитих ґрунтових доріг по вулицях. Відповідь полягала в тому, що заасфальтувати всі вулиці нема змоги з причин недостатньої забудованості вулиць та відсутності достатньої кількості фінансування. Але було вирішено визначити вулиці з проблемним дорожнім покриттям та прогрейдерувати їх та/або засипати будівельними відходами; а на перспективу розглядати можливість розробки проектів по капітальному будівництву доріг по цих вулицях.

Також окремо піднімалися питання збору побутових відходів та неналежного утримання територій біля власних домоволодінь. У випадку виявлення порушень в цій сфері потрібно звертатися до сільської ради, яка залучатиме до вивчення питання комісію по благоустрою та офіцерів громади.

Були скарги людей на вантажівки, які розбивають дороги. Сільський голова повідомив, що в процесі будівництва траси (на відрізку Опіковий центр – кінець с.Пухівка) будуть встановлені електронні ваги, за допомогою яких будуть фіксуватися порушення перевищення вантажоперевезення та встановлення штрафів за це.

Найближчим часом буде впорядковано торгівлю. А торгівельний майданчик на розі вул.Центральної планується облаштувати в процесі капітального ремонту траси.

Окремо розглядалося питання медицини (відсутності вільних місць для укладення декларації із сімейним лікарем в Пухівській медамбулаторії, відсутність сучасного автомобіля в медамбулаторії) та культури (відсутність опалення сільського будинку культури та функціонування сільського ансамблю).

Попередній запис
Великий теніс в Погребах
Наступний запис
Ремонт доріг Зазимської громади
Вам також може сподобатися
Меню