Вічна пам’ять Касічу Івану Сергійовичу!

6 березня 2024 року в с. Погреби попрощалися з українським військовим Касічом Іваном Сергійовичем.
Із сумом повідомляємо, що у нашій громаді ще одна втрата. Від отриманих поранень помер наш захисник Касіч Іван Сергійович.
Касіч Іван народився 31 березня 2000 року. Навчався спочатку у Зазимській школі, а згодом перейшов до Погребської, закінчивши у ній 9 клас у 2015 році. Здобував професійну освіту у Вищому комерційному училищі КНТЕУ (м. Київ, вул. Кіото).
У різний час працював баристою у місті Києві та селі Погреби, продавцем-консультантом у «Beer Market», електромонтажником в компанії «Гарант-Енерго».
З кінця 2020 року проходить службу в Національній гвардії України – 1-ша Президентська бригада оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка «Буревій» (1 БрОП, в/ч 3027) ; номер обслуги 1 відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки 2 батальйону
З перших днів повномасштабного вторгнення вів боротьбу з окупантами в районі Гостомеля та Бучі, а після звільнення Київщини брав участь у зачистці у Бучі та Ірпені.
Влітку 2022 року отримав поранення в районі Сєверодонецька. Було пошкоджено ногу в зоні ахіллесового сухожилля. Швидко одужавши, повернувся на службу.
Вересень 2023 року для Івана був пам’ятним – він одружився.
30 січня 2024 року підрозділ Івана Касіча був відправлений у Харківську область в район Борової.
19 лютого 2024 року близько 08:00 ранку ворожі дрони виявили переміщення групи українських нацгвардійців, які поверталися з позицій. Уламки вибухового пристрою, скинутого з безпілотника, розлетілися поряд з Іваном. Один зі шматків металу потрапив у голову військового над правою бровою та пошкодив обидві півкулі мозку. Під час прибуття нацгвардійця до евакуаційного пункту він ще був при змішаній свідомості. Однак вже у госпіталі він потрапив у кому.
1 березня 2024 року о 10:10 серце Касіча Івана Сергійовича перестало битися.
Царство Небесне молодому хлопцю, хорошому другу, чудовому сину та брату, коханому чоловіку.
Вічна пам’ять Касічу Івану Сергійовичу!
Герої не вмирають!
Попередній запис
Виконком – 29.02.2024
Наступний запис
Сесія – 07.03.2024
Вам також може сподобатися
Меню