Вічна пам’ять Козакевичу Сергію Миколайовичу!

Війна забирає кращих. 20 серпня 2022 року в с.Погреби відбувся похорон. В останню дорогу проводжали загиблого в російсько-українській війні військового, батьки якого живуть в нашому селі.

Козакевич Сергій Миколайович народився 7 квітня 1974 року в смт Іршанськ Володимир-Волинського району Житомирської області. Після навчання у Тарасівській середній школі Броварського району Київської області опанував професію водія і працював у Жердівському радгоспі.
У 1990 році вступив до Київського технікуму готельного господарства. Згодом проходив службу в армії. Служив у спортроті в місті Києві, а також деякий час у місті Чернівці кулеметником.
Після армії продовжив навчання на факультеті харчових технологій.
Одружився. В сім’ї у 1999 році народилась донечка.
Проживав у місті Київ. Працював у готелях Києва.
Маючи умілі руки, опанував професію електромеханіка.
Працював на посаді генерального директора ТОВ «ІНТЕХ-СЕРВІС» – столичного приватного підприємства.
Мав гостре почуття справедливості та бажання захищати слабших. Тому після російського вторгнення неодноразово звертався до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військкомату) з метою долучитися до оборони держави. Лише після п’ятого звернення, 17 квітня, Сергій був мобілізований Соломянським ТЦК та СП.
Проходив службу в роті охорони військової частини А1937. Виконував бойові завдання на території Донецької області.
Загинув в місті Добропілля Донецької області 14 серпня 2022 року.

Сергій був надзвичайно порядною та добросовісною людина. Чудово розумівся в усьому: техніці, електриці, документообігу, адмініструванні. Був справжнім господарем. Дуже добрий і чуйний. Завжди подавав руку допомоги тим, хто цього потребував.

Вічна пам’ять Герою!

Попередній запис
З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!
Наступний запис
Співпраця з ЮНІСЕФ
Вам також може сподобатися
Меню