Вічна пам’ять Лихоносу Руслану Вікторовичу!

На жаль, в нашій громаді знову втрата серед захисників України. В ніч з 28 на 29 листопада перестало битися серце військового з села Погреби Лихоноса Руслана Вікторовича.
Руслан народився 23 червня 1978 року. Навчався в Зазимській школі, а після переїзду родини в Погреби продовжив здобувати загальну середню освіту в Погребській школі. Завжди відзначався любов’ю до людей та бажанням бути корисним. Саме тому в його трудовій діяльності був тривалий період роботи пожежником-рятівником. І, мабуть, саме жага до справедливості та захисту людей змусили його взяти в руки зброю і піти на захист Держави з перших днів війни в 2014 році.
За словами рідних, Руслан планував захищати Батьківщину допоки не завершиться війна. За цей тривалий час, будучи на посаді мінометника, він виконав багато бойових завдань на сході України. Останнім місцем його бойової звитяги був Бахмут. Тут і досі йдуть дуже запеклі бої.
Місяць тому в Руслана заболіла спина – три грижі почали давати про себе знати. Довелося госпіталізуватися. Підлікувавшись, Руслан 28 листопада приїхав додому та найближчими днями мав повертатися до своїх побратимів в 54 окрему механізовану бригаду імені гетьмана Івана Мазепи, яка зараз дає бій російським окупантам під Бахмутом. Однак в ніч на 29 листопада Руслан помер – обірвався тромб.
В Героя залишилася мама, дружина Євгенія, юні донечки Ангеліна та Ліза, рідні, друзі, побратими, товариші та очікування такої бажаної Перемоги, задля досягнення якої він присвятив останні вісім років свого життя.
Похорони Героя відбулися 1 грудня 2022 року на погребському кладовищі.
Вічна пам’ять Герою!
Попередній запис
Вистояли на Майдані – переможемо у війні!
Наступний запис
Вічна пам’ять Щиголю Євгенію Васильовичу!
Вам також може сподобатися
Меню