Вічна пам’ять Сергієнку Ярославу Анатолійовичу!

19 червня 2022 року в селі Погреби Броварського району Київської області прощалися з Сергієнком Ярославом Анатолійовичем.

Ярослав народився 27 квітня 1980 року в селі Погреби.

Все його життя пройшло в нашому мальовничому селі на березі Десни. Тут він навчався в школі. Тут він створив сім’ю та побудував дім.

Його трудова діяльність розпочалася на Київському склотарному заводі, а з 2010 року до початку повномасштабної війни він працював на місцевому підприємстві ТОВ «Укрхімпласт».

З перших днів вторгнення Ярослав долучився до місцевої самооборони, яка потім була реорганізована в другу роту добровольчого формування Зазимської територіальної громади №1.

В той час, коли окупанти стояли на межі Придесення з боку Великодимерської громади, він не злякався і не втік. Ярослав постійно залишався в розташуванні роти та сумлінно виконував задачі, покладені на добровольче формування. Він проявив себе волелюбною людиною, вірним другом, надійним побратимом і справжнім патріотом.

Через деякий час після того, як росіяни відступили з Київщини, Ярослав ще з кількома товаришами з погребських оборонців вирушили на схід звільняти окуповані території України. Разом проходили службу в 41 мотопіхотному батальйоні Збройних Сил України.

На жаль, виконання бойового завдання 12 червня 2022 року було останнім в житті Ярослава. Під час бою з росіяними неподалік м.Слов’янськ вистріл ворожого танку обірвав життя молодому чоловіку.

Найщиріші співчуття рідним та близьким.

Царство небесне та вічна пам’ять Ярославу!

Герої не вмирають! Україна переможе!

 

Попередній запис
Сесія-16.06.2022. Підтримка та планування
Наступний запис
Асоція міст України про законопроєкт №7427
Вам також може сподобатися
Меню