Вічна пам’ять Шевченку Руслану Васильовичу!

Шевченко Руслан-Роман Васильович народився 24 вересня 1976 року в с. Літки Броварського району Київської області. Навчався в Літківській середній школі. По закінченні школи вступив до Київського інституту Сухопутних Військ, звідки був направлений на службу на Яворівський полігон. Прослужив у лавах Збройних Сил України п’ять років та отримав звання капітана. У 2003 році звільнився у запас.

Працював у міжнародній німецько-українській компанії ТОВ «Лойко Україна», де його цінували як високопрофесійного спеціаліста.

У 2009 році зустрів свою долю – дружину Галину, з якою прожив щасливих 13 років в місті Буча Київської області, яке так безжально розгромили вороги.

У перші дні війни привіз дружину до батьків у с.Чертіж, а сам добровільно пішов до Львівського обласного військкомату, записався в ряди української армії, був відправлений до військової частини в м.Дрогобич, а звідти на передову лінію захисту м.Харків. Шевченко Руслан-Роман пішов захищати Батьківщину від загарбників зі словами «Хто як не ми!».

Загинув Герой, капітан Шевченко Руслан-Роман Васильович 17 березня 2022 року в бою під Харковом під час виконання бойового завдання в бою з російськими окупантами.

У Героя залишилися дружина та матір.

21 березня 2022 року у с.Чертіж Журавненської громади, рідному селі дружини Героя, попрощалися із загиблим Захисником України.

Сотні мешканців громади, побратими, друзі, представники місцевої влади прийшли провести в останню дорогу мужнього Воїна, висловити свою повагу і шану Герою та його рідним.

Попередній запис
Вічна пам’ять Герою!
Наступний запис
Про чат-бот “Знайди своїх”
Вам також може сподобатися
Меню