Вічна пам’ять Синенку Ігорю Васильовичу!

Війна триває. Українські воїни продовжують чинити титанічний супротив російським окупантам, постійно вдаючись до контрнаступальних дій, звільняючи наші міста та села, деокупуючи території, де живуть громадяни України. Одна з найгарячіших ділянок фронту знаходиться біля Бахмута. На жаль, саме звідси до нас прийшла трагічна звістка – загинув Синенко Ігор Васильович.

Ігор народився 22 серпня 1984 році в м.Прилуки. Коли хлопцю було 7 років, він з родиною переїхав у Пухівку. Після закінчення Пухівської школи Ігор здобував спеціальність у професійно-технічному училищі міста Києва. Згодом проходив строкову військову службу. Працював на виробництві вікон в Красилівці, Погребах, Великій Димерці. В 2011 році в нього народився син Артем.

23 лютого 2023 року, отримавши повістку, відправився на захист України. Проходив навчання у навчальному центрі у м.Васильків. З початку квітня перебував у м.Дружківка. 22 червня Синенко Ігор Васильович загинув під час обстрілу, перебуваючи у бліндажі поблизу с.Іванівське Бахмутського району.

29 червня 2023 року відбулося поховання військового на новому кладовищі села Пухівка.

Вічна пам’ять Герою!

Попередній запис
Шкільний випуск – 2023
Наступний запис
“Зірки на канікулах”
Вам також може сподобатися
Меню