Відсвяткували День громади та День Незалежності

24 серпня 2021 року в День Незалежності України Придесення святкувало також і День громади. Захід відбувався в заміському клубі «Авантюрист», що знаходиться в с.Рожни.

Дійство розпочалося о 12 годині дня. В цей час на території закладу почали працювати розважальні локації, на яких гості могли постріляти з лука, поплавати в басейні, пограти у волейбол, футбол та теніс. З 13 години на гостину почали запрошувати курені сіл. Кожен населений пункт громади намагався якомога оригінальніше та цікавіше презентувати своє село. Було очевидно, що кожен проробив дуже значну підготовчу роботу і ці локації було дійсно цікаво відвідати. Після презентації сіл гості перейшли до оглядин освітніх закладів громади, де можна було побачити результати роботи шкільних гуртків та успіхи колективів та учнів цих закладів. Також на святі були представлені роботи майстрів громади.

Театралізоване дійство «Село і люди», в якому взяли участь творчі колективи Придесення, розпалили інтерес гостей для наступних концертних виступів, які дарували море позитивних емоцій зі сцени.

Концертна програма була насиченою, яка мала велику кількість перерв між виступами колективів, під час яких нагороджували жителів громади: соціальні працівники, спортсмени, вчителі, підприємці та інші небайдужі та активні придесенці, які щодня працюють на благо всієї Зазимської об’єднаної громади.

На святі всі бажаючі могли позмагатися в силі та витривалося. Працівники «Авантюриста» організували змагання з армреслінгу, підняття гирі та присідань з мішком цукру, який передала сільська рада. Призери змагань отримали від закладу кубки, а переможець присідань ще й повіз додому цілий мішок цукру.

Біля 20 години вечора почалася дискотека, яка під веселу музику зібрала на танцполі жителів з усіх сіл Придесення. Запальні хіти лунали до півночі, перервавшись лише на мить, щоб гості змогли насолодитися вогняним шоу та салютом.

Свято такого масштабу було першим для нашої громади. Ми отримали багато емоцій, вражень та ще більше досвіду і висновків для проведення подібних заходів в майбутньому.

Дуже велика кількість людей була задіяна в організації дійства. Над сценарієм свята активно працював КЗ «Центр культури, дозвілля і спорту» під керівництвом Кожушко В.Б., залучивши до концерту не тільки всі творчі колективи громади, але й солдатів з сусідньої військової частини, які активно допомагали в облаштуванні локацій на святі. Запрошеними артистами на святі були брати-баяністи Багдасари, оперний співак Микола Сікора, гурт «Козацькі забави».

Допомогу в роботі локацій розваг надавали волонтери з Погребів, Зазим’я та Пухівки.

Всі працівники Зазимської сільської ради (з кожного села), комунальних підприємств «Рожнівське» та «Добробут», освітніх закладів громади, депутати та члени виконкому активно долучилися до організації та проведення свята.

Місцева пожежна команда, медики, поліцейські громади та члени ГО «Учасники бойових дій Придесення» забезпечували порядок та безпеку на святі.

Злагоджено співпрацювали та допомагали організаторам від громади працівники «Авантюриста».

Дякуємо всім, хто долучився до проведення свята! Ще одна яскрава сторінка вписана до книги історії Зазимської сільської територіальної громади і це дає сподівання, що далі буде ще яскравіше та цікавіше.

А хто не зміг побувати на Дні громади, може відчути святкову атмосферу переглянувши відео Віталія Литвиненка на ютуб-каналі «Громадський захист Київщини».

 

 

Попередній запис
Суперкубок для громади
Наступний запис
Неймовірний флешмоб в Погребах
Вам також може сподобатися
Меню