Відзначення Дня захисника і захисниці України

14 жовтня 2022 року ми святкуємо багато свят: День захисника і захисниці України, День козацтва, Свято Покрови. Цього дня в громаді було заплановано провести захід для військових та членів ДФТГ Придесення. Однак, через посилення російських ракетних обстрілів, Зазимська сільська рада була вимушена відтермінувати захід. Але деякі плани все ж вдалося виконати. Керівництво громади завітало до сімей загиблих військових нашої громади та до поранених воїнів. Також Пухівській медичній амбулаторії було вручено новий автомобіль, придбаного за рахунок місцевого бюджету.

Вашій увазі текст і відео привітання сільського голови Крупенка Віталія Вікторовича.

Шановні жителі Зазимської сільської територіальної громади!

Сьогодні, 14 жовтня, в Україні свято, яке в цьому році набуло особливо важливого змісту і значення. Це свято нескорених, незламних духом, хоробрих серцем людей, славних нащадків козацького роду – захисників та захисниць України. Свято тих, завдяки кому наша Держава є незалежною і соборною, а ми – маємо можливість жити та вірити в мирне і світле майбутнє!

Я дякую вам, наші мужні чоловіки і жінки, за вашу титанічну працю в обороні України та відстоюванні наших територій. Луганщина, Донеччина, Запоріжчина, Херсонщина, Миколаївщина, Харківщина, Автономна республіка Крим – це Україна! І ви робите все можливе і неможливе, щоб у кожному місті, містечку, селищі, селі якомога швидше замайорів синьо-жовтий прапор!

Низький вам за це уклін!

Цього дня ми планували провести захід в нашій громаді для наших добровольців з Добровольчого формування Зазимської громади та військовослужбовців з Придесення, щоб відзначити їх та подякувати за їхній внесок в безпеку громади та захист України. На жаль, посилення ракетних обстрілів росіян змусило нас відтермінувати цей захід.

Однак деякі наші задуми ми не можемо і не будемо переносити – сьогодні ми відвідали родини воїнів, які загинули на цій страшній війні, а також завітали до поранених військових нашої громади та до їхніх батьків.

Дякуємо батькам за виховання дітей – наших мужнів захисників!

В усі часи заступницею українського народу, покровителькою козаків та військових вважалася Пресвята Богородиця, яку також сьогодні вшановують українці. То ж хай вона береже кожного, хто любить Україну, бореться за її свободу і незалежність, волонтерить, лікує, рятує, відновлює електропостачання, забезпечує зв’язком.

Принагідно вітаю жителів сіл Пухівка та Літки з Храмовим святом!

Минулого року саме в цей день ми започаткували хорошу традицію. Тоді Рожнівська медамбулаторія отримала  новий автомобіль сімейної медицини. Сьогодні новенький транспорт отримала Пухівська медамбулаторія. Сподіваємося, що це лише покращить якість та рівень надання медичних послуг в наших селах.

Ще раз всіх вітаю зі святом Дня захисника і захисниці України, Днем козацтва та Святом Покрови.

Хай наші воїни будуть живі, здорові та повні сил. Хай їх ніколи не покидає козацький дух! Хай Пресвята Богородиця захищає своїм покровом від ворожих ракет та куль!

Твердо віримо в перемогу України!

Україна була, є і буде!

Слава Україні! Слава нашим захисникам!

Попередній запис
ФК “Десна” проходить до наступного етапу “Кубку патріотів”
Наступний запис
Тепловізор придбано! Благодійний захід до Дня захисника і захисниці України від Молодіжної ради
Вам також може сподобатися
Меню