ВІЙНА ТРИВАЄ! Перевірте документи на своє нерухоме майно, щоб у випадку його пошкодження не залишитися ні з чим!

В Україні наразі немає єдиного механізму компенсації шкоди, завданої російською агресією нашій країні, її економіці та громадянам. Доки влада його напрацьовує (парламент ухвалив за основу рамковий законопроєкт, міністерства готують методики оцінювання заподіяних збитків за різними напрямками — критичній інфраструктурі, агросектору, житловому фонду, підприємництву), людей просять по можливості ретельно фіксувати втрати майна і руйнування.

Однак є те, що може завадити вам отримати відшкодування у випадку пошкодження майна. Важливо переконатися, що у вас є всі документи, які підтверджують право власності на майно.

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно здійснюється на підставі ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 25 грудня 2015р. №1127 (в редакції постанови Кабінету міністрів України від 23 серпня 2016р. №553).

Дякувати Богу і нашим військовим, пошкодженого в результаті бойових дій нерухомого майна в громаді нема. Але війна триває і ми не можемо бути впевнені, що біда омине нашу нерухомість завтра.

Тому Зазимська сільська рада рекомендує власникам нерухомого майна на території Зазимської сільської територіальної громади звернутися до реєстратора з метою перевірки належної реєстрації нерухомого майна.

Перевірити реєстрацію нерухомого майна, яке знаходиться на території громади, можна в:

  • Зазимська сільська рада (с.Зазим’я, вул.Широка, 6, перший поверх) – Підіпригора Тетяна Василівна;
  • Пухівський старостинський округ Зазимської сільської ради (с.Пухівка, вул.Деснянська, 1А, вхід праворуч, другий поверх) – Червоненко Валентина Анаталіївна.

Під час перевірки потрібно мати з собою всі наявні документи на майно.

Попередній запис
Підполковник Дармограй – Герой України
Наступний запис
Київський обласний центр зайнятості інформує
Вам також може сподобатися
Меню