Військово-навчальний збір територіальної оборони

З 22 вересня по 01 жовтня 2021 року на території всієї України проходив військово-навчальний збір територіальної оборони. Майже 20 чоловіків з Зазимської СТГ також взяли участь в заходах. Представники солдатського та сержантського складу громади проходили збір в військовій частині в с.Семиполки, де дислокувалася вся тероборона Броварського району, в той час як представники офіцерського складу Придесення були направлені на Обухівщину, де очолили взводи стрілецьких рот батальйону територіальної оборони цього краю.

Протягом цих десяти днів військовослужбовці слухали лекції з військової топографії, медицини, тактики та радіозв’язку, а також обговорювали з досвідченими військовими принципи спілкування військових з мирним населенням, зокрема на території АТО (ООС).

Один день був приділений вогневій підготовці на полігоні – стрільба з пістолета Макарова, автомата АК-74, а також кулемета.

Останні п’ять днів були максимально відповідальними, адже в ці дні відпрацьовували попередньо отримані знання на місцях, а саме:

  • пошук та ліквідація диверсійно-розвідувальної групи противника;
  • організація блокпостів та перевірка документів;
  • охорона державного кордону;
  • охорона адміністративних будівель.

Під час військово-навчальних зборів жоден військовослужбовець із Зазимської СТГ не постраждав.

 

Попередній запис
Коронавірус: профілактика інфікування та поширення
Наступний запис
“Підписанти Меморандуму мають докласти максимум зусиль для вчасного початку опалювального сезону”
Вам також може сподобатися
Меню