Волейбольні змагання на Чернігівщині

15 квітня 2023 року відбулися відкриті змагання на Кубок Бобровицького міського голови з волейболу серед чоловіків. Місцями проведення було визначено спортивні зали Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 та Бобровицького фахового коледжу ім. О.Майнової НУБіП України. Учасниками змагань були: ВК «Співдружність» (м.Бобровиця), ВК «Експрес» (с.Олександрівка), ВК «Літки» (с.Літки), ВК «Калинівка» (смт Калинівка), ВК «Юність» (м.Бобровиця), ВК «Бенч» (м.Носівка), ВК «Десна» (смт Десна), ВК «Прогрес» (смт Варва).

За інформацією сектору сім’ї, молоді та спорту Бобровицької міської ради, «Команди було розділено на дві групи, у яких було зіграно по колу та визначено команди, які змагалися за призові місця. Дуже напружено проходила гра за третє місце, у якій волейбольна команда «Десна» смт. Десна «Експрес» з рахунком «2:1» перемогла волейболістів з смт. Калинівка Київської області.  У фінальній грі зустрілися команди «Експрес» м. Прилуки та «Прогрес» смт. Варва. У першій партії перемогли волейболісти з Варви, у другій прилучани зрівняли рахунок і у вирішальній партії команда «Прогрес» зуміла схилити терези на свою користь «2:1» та здобути перемогу в кубку».

Кращим гравцем змагань у складі ВК «Літки» було визнано Руслана Кабана.

Придесенська команда хоч і не зайняла призове місце, але продемонструвала гідну гру. Приємно, що волейбол та бокс в нашій громаді продовжують створювати якісну конкуренцію футболу і цим розширювати та покращувати дозвілля жителів Зазимської ТГ.

Принагідно зазначимо, що вже скоро в нашій громаді відновлює роботу Всеукраїнський проєкт «Активні парки – локації здорової України» (робота “Активних парків громади” у 2021 році). Основна ідея проєкту це охопити спортивною активністю всі верстви населення, адже підтримка тіла в тонусі позитивно впливає на наше здоров’я та життя.

Слідкуйте за діяльністю «Активних парків Зазимської ТГ» в соціальних мережах та приєднуйтеся до заходів.

Facebook
Instagram

Зробимо нашу громадою найспортивнішою та найактивнішою в усій Україні!

Попередній запис
Обережно! Пожежі!
Наступний запис
Майбутні чемпіони з боксу живуть на Придесенні!
Вам також може сподобатися
Меню