Вшановуємо воїнів-інтернаціоналістів

17 лютого 2022 року в актовій залі Зазимського НВО відбувся захід з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

До організації свята долучилися КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Зазимської сільської ради, художні колективи громади, вчителі та учні Зазимської школи.

На святі були присутні ветерани бойових дій на території інших держав, керівництво Зазимської сільської ради, старости старостинських округів Зазимської СТГ, учні Зазимської школи.

Історична довідка.

  • Радянські війська перебували на території Афганістану з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року.
  • Указом Президента України №180 від 11.02.2004 року в Україні 15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
  • У війні в Афганістані брали участь 160 тисяч українців, 3360 з яких не повернулися. Понад 8 тисяч були поранені, 3560 стали інвалідами, 550 вдів, 711 сиріт.
  • З Броварського району в Афганістані проходило службу 9 офіцерів і 432 солдати, 4 не повернулися живими. Серед цих людей були 34 представники Придесення. На жаль, 8 з них не дожили до сьогоднішнього дня.
  • В цей день згадують не тільки учасників бойових дій в Афганістані, але й учасників збройних протистоянь в інших «гарячих точках» планети. Так семеро жителів громади проходили службу на Кубі, в Єгипті, Сирії, Анголі, стояли на бойовому чергуванні в Середземному морі, знаходилися в складі миротворчих сил в Лівані.

Попередній запис
Ревун в п’ятницю та що робити під час надзвичайних ситуацій
Наступний запис
Проект ДПТ в Пухівці – перспектива розвитку спорту та дозвілля
Вам також може сподобатися
Меню