Вшануємо ліквідаторів аварії на ЧАЕС

14 грудня Україна вшановує ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Заходи відбулися в кожному старостинському окрузі Зазимської СТГ. Зранку біля пам’ятників та пам’ятних дошок зібралися ті, хто в боротьбі з невидимим ворогом врятували світ. Разом зі священниками присутні помолилися біля меморіалів та поклали квіти в пам’ять про тих, кого вже з нами немає.

А по обіді урочистості відбулися в с.Літки, де відкрили пам’ятник ліквідаторам із зображенням ікони “Чорнобильський Спас”. На відкритті були присутні старости сіл, керівництво громади, керівництво Броварської районної адміністрації та районної ради, ліквідатори та жителі Придесення.

Значну допомогу в будівництві пам’ятника надав підприємець Тридід Олег.

Опісля на ліквідаторів чекала концертна програма-реквієм в Літківському будинку культури, яка була наповнена переглядом відеофільмів за участю ліквідаторів, виступами творчих колективів та співаків, промовами присутніх.

Районне керівництво та ГО “Чорнобильський Спас” відзначили подяками ліквідаторів Придесення. Також подарунки всім ліквідаторам, які проживають на території громади, вручила Зазимська сільська рада.

Дякуємо КЗ “Центр культури, дозвілля і спорту” та старостам за організацію і проведення заходів в населених пунктах громади.

Не забувайте тих, хто врятував світ!
Підтримуйте ліквідаторів та вдів ліквідаторів!

Фото із заходів за посиланням.

Попередній запис
Оновлення в “Лісовій пісні”
Наступний запис
Зачищаємо стихійне сміттєзвалище
Вам також може сподобатися
Меню