Виконком – 09.12.2022

9 грудня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради.

Першим питанням був звіт голови Молодіжної ради при Зазимській сільській раді Бойка Андрія Олександровича про роботу цього консультативно-дорадчого органу в 2022 році.

В другому питанні було представлення проєкту бюджету Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік. Відповідно до доповіді начальника управління фінансів Чиж Мар’яни Анатоліївни, бюджет прогнозується на рівні 134 585 000,00 гривень. Більш детальну інформацію про місцевий бюджет повідомимо після його затвердження на 46 сесії Зазимської сільської ради 8 скликання, яку планується провести через два тижні.

Одним з важливих питань було прийняття рішення «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних) на території Зазимської сільської територіальної громади». На даний час в громаді діє система сміттєзбору, яка за своєю суттю є оптимальною. Однак фактично вона не є ефективною з низки причин. Тому до кінця січня заплановано провести конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів. Як зазначив сільський голова Віталій Крупенко, зараз розглядається можливість придбати сміттєвоз та грейдер для комунального підприємства. А в наступному році прогнозується купити піскорозкидач. Ця техніка розширить можливості комунального підприємства та зробить нашу громаду більш автономною щодо надання комунальних послуг населенню та виконання робіт з благоустрою. Відповідно до цього, збір сміття, вирівнювання ґрунтових доріг, розчистка вулиць та боротьба з ожеледицею на дорогах повинна стати ефективнішою.

Враховуючи підвищену аварійність на ділянці траси Т 10-08 в районі вулиці Лісова в селі Зазим’я (біля супермаркету «АТБ»), виконавчий комітет вирішив дозволити Службі автомобільних доріг Київської області встановити засоби заспокоєння руху (обмежувачі швидкості). Роботи здійснюватимуться Службою за підтримки Зазимської сільської територіальної громади.

В «різному» Віталій Крупенко повідомив, що зазимський боксер Дмитро Ловчинський 4 грудня став чемпіоном України серед дорослих та вже починає підготовку до відбору в Національну олімпійську збірну України.

На завершення сільський голова поінформував присутніх, що член виконкому та командир Добровольчого формування Зазимської територіальної громади №1 Зарудний Богдан Васильович мобілізований до лав Збройних сил України. Важливо зазначити, що Богдан Васильович з перших днів російського вторгнення був одним з найактивніших учасників сил оборони Придесення. Лідерські якості, досвід учасника АТО та знання людської психології зробили його одним з кращих керівників ДФТГ в області. Варто зауважити, що про розформування Добровольчого формування Зазимської територіальної громади мова не йде. Добровольці і надалі забезпечуватимуть спокій в Придесенні та готуватимуться дати відсіч ворогу у випадку повторного вторгнення російських окупантів в нашому напрямі.

На даний час Зарудний Богдан Васильович вже ймовірно знаходиться на місці дислокації славнозвісної 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Як сказав наш комбат на виконкомі «Я іду на війну, щоб швидше настала Перемога України!» Враховуючи його великий внесок в оборону громади в лютому-березні 2022 року та в розвиток місцевого ДФТГ, впевнені, що на ввіреній підрозділу Зарудного Б.В. ділянці фронту на наших захисників чекатиме успіх!

Попередній запис
Звіт Молодіжної ради Придесення
Наступний запис
Пам’ятку з кібергігієни для тих, хто виїжджає за кордон
Вам також може сподобатися
Меню