Виконком – 12.09.2023

12 вересня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради, на якому розглянули 25 питань порядку денного.

По першому питанню, яке стосувалося організації харчування учнів та вихованців закладів освіти, доповідала начальник управління ОКМС Щиголь Наталія Миколаївна. Вона повідомила, що окрім законодавчо визначених категорій населення, пільгові умови харчування в закладах освіти Придесення передбачені для дітей членів Зазимського ДФТГ та учнів 1-4 класів.

На засіданні також було представлено нового керівника Зазимського ліцею «Академія успіху» Приліпко Оксану Григорівну.

По другому та третьому питанню було погоджено проєктно-кошторисну документацію ремонту частини аварійних приміщень Рожнівської амбулаторії та капітального ремонту відмостки та вхідної групи до укриття в дошкільному закладі «Сонячний» Літківського ліцею ім. М.П. Стельмаха. Варто зазначити, що у зв’язку з проведенням капітального ремонту в Рожнівській амбулаторії працівники закладу тимчасово переміщаються в колишній фельдшерський пункт с.Рожни по вулиці Науки, 24А (графік роботи: понеділок-п’ятниця 8:30 – 14:00 та субота 8:30-13:00).

Одне з питань порядку денного стосувалося розгляду заяви жителів вул. Дорошенка в с.Зазим’я щодо встановлення обмежувача висоти для проїзду автомобілів по вулиці. Зважаючи на необхідність збереження якості дорожнього покриття, яке було покращене за рахунок коштів жителів вулиці, а також забезпеченні оперативного безперешкодного проїзду спецавтомобілів (зокрема, авто ДСНС), дане питання було передане на довивчення комісії виконкому з питань благоустрою.

Також на засіданні сільський голова Крупенко Віталій Вікторович повідомив, що найближчим часом можуть початися періодичні відключення водопостачання та водовідведення в с.Зазим’я (зокрема, в ЖК «Десна-Резиденс») у зв’язку з реконструкцією системи перекачування стічних вод. Раніше про необхідність проведення цих робіт говорили на громадських обговореннях щодо підвищення тарифів.

Продовжуються роботи з прокладання системи водопостачання та водовідведення з м.Київ до с.Погреби (до ЖК «Ріверсайд»).

Актуальним залишається питання обмеження швидкості на виїзді з вулиці Науки на трасу Т 10-08 в с.Рожни.

Попередній запис
Вікі любить пам’ятки
Наступний запис
PATRIOT FAMILY FAST (+ВІДЕО)
Вам також може сподобатися
Меню