Виконком – 15.08.2023

15 серпня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради, на якому  було розглянуто 17 питань порядку денного. Частина питань мали особливо важливе значення для забезпечення життєдіяльності громади.

Зокрема, рішенням виконавчого комітету затверджено проєктно-кошторисну документацію будівництва укриття з добудовою приміщення для трьох груп в дошкільному закладі «Академія дитинства» та будівництва укриття з приміщенням Центру надання адміністративних послуг в с.Зазим’я. В умовах воєнного часу ці проєкти за рахунок місцевого бюджету реалізувати неможливо, тому вивчаються варіанти співфінансування та/або залучення грантових коштів. Однак будівництво вказаних споруд є важливим як з міркувань безпеки населення, так і з метою покращення надання освітніх послуг та розширення переліку адміністративних послуг, які можна буде надавати населенню в нашій громаді.

Також виконавчий комітет затвердив тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, які надаються комунальним підприємством «Добробут». Деталі про процес обговорення опубліковано раніше.
Варто зазначити, що з 1 вересня 2023 року розмір тарифів буде наступним:

  • на послуги з централізованого водопостачання (при наявності приладів обліку) – 22,8 грн/куб.м.;
  • на послуги з централізованого водопостачання (при відсутності приладів обліку) – 91,2 грн/чол. в міс.;
  • на послуги з централізованого водовідведення (при наявності приладів обліку) – 48,0 грн/куб.м.;
  • на послуги з централізованого водовідведення (при відсутності приладів обліку) – 192 грн/чол. в міс.

Варто зазначити, що згідно з розрахунком, який прийнято в Зазимській СТГ в 2020 році, за відсутності приладів обліку обсяг споживання води становить 4 куб.м. на одну людину.

Окрім того, на виконкомі з доповіддю виступив ветеринарний лікар Коваль Володимир Макарович, який надав наступну інформацію по селах Погреби, Зазим’я та Пухівка (ці села громади входять в зону його відповідальності):

  • поголів’я великої рогатої худоби: Погреби – 12 (з них 10 корів), Зазим’я – 8 (з них 7 корів), Пухівка – 16 (з них 12 корів);
  • в травні 2023 року проводилося дослідження стану здоров’я корів у вказаних селах (лише два господарі з Пухівки відмовилися надати доступ лікарям до свої тварин);
  • також досліджено 29 голів дрібної рогатої худоби;
  • в Чернігівській області зафіксовано випадки захворювання свиней на африканську чуму, поширення якої фіксується в нашому напрямі (лікування від цієї хвороби немає, свиней спалюють);
  • проводиться щеплення собак та котів від сказу (в цьому році в Погребах щеплено 64 собаки і 97 котів, в Зазим’ї – 71 собака і 31 кіт, в Пухівці – 85 собак та 111 котів). У вересні за наявності вакцини планується продовжити щеплення від сказу.

Як змінився стан стан ветеринарної медицини в Придесенні за рік можна визначити на основі порівняння зі звітом від 15.07.2022 року.

Попередній запис
Молодь крокує до Перемоги!
Наступний запис
Служба зайнятості пропонує безробітним та шукачам роботи професійну орієнтацію
Вам також може сподобатися
Меню