Виконком-21.12.2021: сказ тварин, хаотична забудова та анонс звітування сільського голови

На засіданні виконавчого комітету Зазимської сільської ради 21.12.2021 року було розглянуто 38 питань порядку денного, а також блок питань щодо присвоєння поштових адрес в громаді.

Присвоєнню адрес і взагалі забудові в громаді приділили особливу увагу, зважаючи на хаотичну забудову в деяких наших селах. Близькість столиці та вартість землі в Придесенні, створює додаткові проблеми.

Для прикладу було наведено два випадки:

  • На земельній ділянці з цільовим призначенням під житлову забудову споруджуються об’єкти комерційного та промислового характеру, що, відповідно, вже з самого початку спричиняє соціальне та інфраструктурне навантаження на місцевість.
  • Власники ділять земельні ділянки на кілька частин, залишаючи вузький поздовжній проїзд до цих ділянок. Після повного продажу цих часток та їх забудови новими господарями виникають проблеми, пов’язані з неможливість під’їзду пожежних автомобілів, встановлення електроопор тощо.

Вирішення проблеми хаотичної забудови є одним з пріоритетних в наступному році.

На засіданні було опрацьовано протокол Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Броварської райдержадміністрації щодо виявлення сказу в тварини в с.Літки. Відповідно до цього, комісією було оголошено неблагополучною по сказу тварин частину території Броварського району в радіусі 10 кілометрів від вогнища сказу та розроблено комплекс заходів, серед яких:

  • оброблення від сказу тварин в зазначеній зоні;
  • перевірка диких тварин на наявність сказу;
  • ліквідація стихійних звалищ;
  • відловлювання безпритульних тварин.

Шановні жителі Придесення, у випадку укусів свійських тварин – зверніться до лікаря, а тварину тримайте на прив’язі чи у вольєрі до перевірки відповідними службами.
У випадку виявлення безпритульних тварин та можливих підозр на сказ – повідомляйте старосту свого села (контакти за посиланням).

Окрім цього, було обговорено питання розміщення реклами в громаді, проект бюджету на 2022 рік та анонсовано 25 сесію Зазимської сільської ради та звітування сільського голови за виконану роботу в 2021 році, що відбудуться 24.12.2021 о 14:00 в актовій залі Зазимського НВО.

Попередній запис
Святий Миколай завітав до дітей
Наступний запис
Рожнівські школярі харчуватимуться по-новому
Вам також може сподобатися
Меню