Виконком – 22.03.2024

22 березня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради.

Перші два питання стосувалися внесення змін до складу комісій з розгляду питань щодо надання компенсацій за пошкодження та за знищення об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Принагідно, сільський голова Віталій Крупенко черговий раз нагадав жителям громади про необхідність перевірити право власності на майно. Також, враховуючи, що останнім часом збільшилася кількість обстрілів нашого регіону та є пошкодження у результаті падіння уламків і навіть збитих ракет ворога, Віталій Вікторович доручив керівникам закладів освіти та старостам поновити у своїх закладах та установах запас пального для генераторів.

По третьому питанню внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 30.01.2024 року «Про організацію харчування учнів та вихованців комунальних закладів освіти Зазимської сільської ради у ІІ семестрі 2023-2024 навчального року». Таким чином, до списку пільгових категорій додано 8 учнів та вихованців закладів освіти громади.

Виконавчий комітет ухвалив рішення про початок місячника благоустрою з 1 квітня. Також сільський голова дав доручення комісії з благоустрою скласти список домогосподарств громади, присадибні території яких захаращені та не відповідають вимогам Правил благоустрою.

Закликаємо жителів і керівників підприємств та установ Придесення провести прибирання біля своїх територій.

Враховуючи, що скоро буде Великдень та поминальні дні, принагідно нагадуємо, що використання штучних квітів та вінків на кладовищах громади – ЗАБОРОНЕНО!

На засіданні виконавчого комітету було ухвалено рішення про присвоєння поштової адреси центральному стадіону села Погреби – вулиця Єдності, 55А.

Віталій Вікторович підняв питання якості дорожнього покриття у громаді. Ймовірно, що якісно відремонтувати дороги обласного значення у цьому році не вийде. Однак Зазимська сільська рада зараз працює над тим, щоб можна було виконати ямковий ремонт хоча б до Рожівки та до військової частини у Рожнах. Адже від цього залежить швидкість та навіть можливість проїзду автомобілів ДСНС та швидкої медичної допомоги.

Разом з тим, завдяки фінансуванню жителя села Погреби Шпига Олександра Федоровича Деснянським ШЕУ відбувається заміна асфальтного покриття столичної вулиці Пухівська поряд з ТЕЦ-6. Цією дорогою користується багато придесенців. Також напередодні КП «Добробут» здійснив ямковий ремонт деяких доріг громади, а також у рамках гарантійних зобов’язань відбувся ремонт аварійних ділянок дороги «Київська птахофабрика – Зазимські Сади».

Попередній запис
Безкоштовний курс з OSINT-аналітики для ветеранів та ветеранок
Наступний запис
Сесія – 22.03.2024
Вам також може сподобатися
Меню