Виконком – 26.05.2022. Командна робота приносить хороші результати

26 травня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради. Це було перше зібрання з початку повномасштабного вторгнення російських вбивць на територію України. Порядок денний складався з 30 питань, розгляду яких передувало вступне слово сільського голови.

Крупенко Віталій Вікторович почав з приємної новини. За кілька годин до цього в Броварах відбулася сесія Броварської районної ради, під час якої троє представників нашої громади отримали відзнаки голови Броварської районної військової адміністрації: Баришполець Андрій Андрійович та Прокулевич Ігор Богданович – «Знак Пошани», а Щиголь Наталія Миколаївна – відзнаку «За мужність». Ці люди й зараз здійснюють активну діяльність на професійному та громадському рівні, створюючи та підтримуючи належні умови життєдіяльності в Придесенні (на фото).

Та війна ще не закінчилася! І про це далі вів мову Віталій Вікторович. Добровольче формування територіальної громади, яке ми створили, потрібно підтримувати. Його діяльність себе виправдовує, забезпечуючи охорону порядку в комендантську годину. Добровольцями здійснюється чергування в усіх селах громади. Та й загроза для нашого краю досі існує – на північному кордоні постійно фіксуються рухи ворога і невідомо до чого це може призвести.

Світломаскувальний режим також ніхто не відміняв! Багато є розмов про те, що потрібно увімкнути вуличне освітлення хоча б по центральній трасі. Але тут є одне головне «але». Світловий день значно збільшився і о 23:00 вже починається комендантська година, яка говорить про те, що нікого на вулиці в цей час не повинно бути. Тобто кому і для чого вмикати вуличне освітлення?

Сільський голова акцентував увагу на роботі поліцейських офіцерів громади. Самсоненко Сергій Вікторович та Радченко Іван Петрович були в громаді з 24 лютого. Їхня участь в забезпеченні правопорядку в громаді є неоціненною. А співпраця поліцейських офіцерів громади та нашого ДФТГ належно оцінена представниками інших громад та району. Завдяки злагодженій взаємодії керівництва сільської ради, поліцейських офіцерів та добровольців вдалося створити сприятливі умови для евакуації жителів сусідніх громад з окупованих територій в другій половині березня.

Сергій Вікторович в своєму звіті зазначив, що на даний час ситуація в Придесенні є відносно спокійною. За звітний період офіцерами було складено 170 адміністративних протоколів та розкрито більше 20 злочинів, які пов’язані зі зберіганням/продажом наркотиків, крадіжками та ін.
За період березень-травень завдяки підтримці місцевої влади наші поліцейські офіцери громади є найкраще забезпечені пальним в Броварському районі.

Проблемним є кадрове питання. Для ефективної роботи поліцейських в громаді потрібно ще хоча б одного офіцера. Віталій Вікторович запропонував визначити кандидатів серед добровольців ДФТГ, яким було б цікаво пройти підготовку та стати офіцерам громади. Також варто звернути увагу на старшокласників наших шкіл. Можливо серед них є ті, хто б хотів бути поліцейським та працювати на благо Придесення.

Сільський голова попросив офіцерів громади та добровольців ДФТГ звернути увагу на культуру винесення сміття відповідно до правил, які зараз існують в громаді. Виявлення порушників та інформування про них населення повинно сприяти відповідальному поводженню з побутовими відходами жителів та гостей громади.

По кількох наступних питаннях відзвітувався начальник відділення з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та правоохоронної діяльності Ткачук Андрій Леонідович.

  • Паводки. На даний час рівень підйому води 3,88 м вище умовного нуля. До небезпечного рівня ще близько 1 м. Враховуючи, що північніше вже прослідковується зниження рівня води, очевидним є те, що паводку в Придесення не повинно бути. Для порівняння, в минулому році рівень підйому води був 2,08 м вище умовного нуля.
  • Розпочато роботу з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Зазимської сільської ради до осінньо-зимового періоду.
  • Планується закупівля нової сирени-ревуна в с.Літки. З цим є складнощі, тому що потужності Харківського заводу-виробника постраждали в результати обстрілів росіян.
  • На даний час є 28 приміщень комунальної власності. В 12 з них є пожежна сигналізація. На 16 інших розроблено проєкти на встановлення або модифікацію. При цьому всі заклади дошкільної та загальної середньої освіти мають працюючу пожежну сигналізацію та блискавкозахист.
  • Актуальним залишається питання переходу на альтернативні джерела енергії та відмова від газового опалення. Це пов’язано з прогнозованими проблемами з газопостачанням та ростом цін на газ, що спричинено воєнними діями.
  • На даний час в складі ЗСУ, Національної гвардії, територіальної оборони та інших збройних формувань України перебуває 144 жителя Придесення, які з честю і гідністю виконують бойові задачі та роблять внесок в нашу спільну Перемогу!

Щодо планів на найближчий час:

  • на 27 травня запланова суботник в зонах відпочинку в усіх селах громади;
  • 28-29 депутат Зазимської сільської ради та активіст Бойко Андрій Олександрович збирає всіх небайдужих на толоку в селі Погреби;
  • 1 червня Panianka Fitness планує заходи для дітей в селах Літки (біля будинку культури,о 12:00), Пухівка (біля школи о 15:00), Погреби (на стадіоні о 18:00) з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.
  • 4 червня в с.Зазим’я відбудеться територіальний захід з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

автор фото: Кривобок Наталія Андріївна

Попередній запис
Про намір зміни тарифів на вивезення сміття ТОВ “Селтік ТБО”
Наступний запис
Київський обласний центр зайнятості інформує
Вам також може сподобатися
Меню