Виконком – 27.10.2022

27 жовтня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради, на якому розглянули 15 питань.
Засідання розпочалося з приємного – сільський голова Крупенко Віталій нагородив подякою співзасновників БО «БФ «Повернення дитинства» Клименка Максима Сергійовича та Хохолю Юлію Ігорівну «за особливе піклування і увагу до дітей, які потрапили у складні життєві обставини та потребують соціальної підтримки, безкорисливу допомогу соціально незахищеним верствам населення, активну громадянську позицію, людяність та відданість інтересам України».

Також Віталій Вікторович повідомив ще одну хорошу новину – жителька села Зазим‘я стала чемпіонкою Європи з боксу серед жінок.

На засіданні піднімалася низка важливих для громади питань, від якісного вирішення яких залежить життєдіяльність, безпека та майбутній розвиток Придесення.

Зокрема, було створено комісію з питань надзвичайних ситуацій. Значна кількість ракетних ударів, яких росіяни завдали по Україні, сильно пошкодила енергетичну систему України. З цієї причини зараз відбуваються віялові відключення електрики та є критична необхідність в економному споживанні електроенергії. Сподіваємося на краще, але готуємося до гіршого. Тому зараз серйозна робота зосереджена на забезпеченні всіх соціально важливих об‘єктів електрогенераторами, створення пунктів обігріву в кожному селі та підготовка польових кухонь до можливого їх використання з метою приготування гарячої їжі населенню.

Після доповіді начальника управління фінансів Чиж Мар‘яни Анатоліївни про виконання бюджету за 9 місяців сільський голова зауважив, що такі, на перший погляд, хороші показники дохідної частини є результатом попередніх періодів. Враховуючи те, що місцевий бізнес, як і майже всі суб‘єкти господарювання України, зараз переживають не найкращі часи, то майбутнє виконання бюджету буде ще складнішим. Від цього залежить, зокрема, можливість сільською радою задовольняти соціальні потреби громади (виплата матеріальних допомог, соціальний захист, медицина тощо).
Місцевий бізнес потрібно підтримувати!
Тому вирішено створити комісію із взаємодії з підприємцями, основними задачами якої є: виявлення на території громади суб’єктів господарювання, які ухиляються від сплати податків в громаду; налагодження взаємодії з усіма підприємцями для спільного подолання нинішніх проблем та знаходження способів підтримки місцевого бізнесу.

Попередній запис
Які зміни відбулися у законодавстві про зайнятість населення?
Наступний запис
Нарада з провайдерами зв’язку
Вам також може сподобатися
Меню